Remodelare corporala

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelk1978 spune:

Tocmai am facut programare la o sedinta de capsula fengshui si una de electostmulare. O sa imi fac si pentru impachetari cu thalassalgo. Apoi imi voi face abomament la toate. Aceste proceduri sunt pentru persoanele care au varice(ca mine) si nu pot face prea multe astfel de tratamente, nici macar masaj anticelulitic. Va tin la curent, eu mi-am pus in gand sa fac de o data la 2 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelk1978 spune:

Bine v-am regasit !
Revin, asa cum am promis, cu pareri in urma tratamentelor de remodelare. Trebuie sa precizez ca eu am foarte multe kg in plus. Tin dieta, fac sport de 3-4 ori pe saptamana(aquafitness, inot), iar acum am inceput cu remodelarea. Am fost de 2 ori la biostimulare si capsula fengshui, o data la thalassalgo. Capsula si biostimularea le fac impreuna, una dupa alta, thalassalgo in alta zi. Dupa cea din urma am slabit 1kg(nu imediat, ci a doua zi de dimineata), iar in urma capsulei si a biostimularii am slabit 2cm in talie. Imi este foarte clar...cheia este dieta si sportul, celelalte vin ca o completare, pentru a ma ajuta sa slabesc mai repede si pentru tonifiere. Revin cu alte amanunte peste ceva timp.
O zi frumoasa !

Mergi la inceput