LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (41)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

BUNA FETELE AM APARUT SI EU AM INPACHETATA AM DESPACHETATA IAR IMPACHETAT IAR DESPACHETATA ......ACUM SPER SA MA LINISTESC UN PIC
SI M-A FOST DOR DE VOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Catank eu am mai povestit ce am patit din cauza ca o lua socrela cu forta si o punea pe olita; concluzia: nici acum L nici nu vrea sa auda de olita/WC, daramite sa stea acolo!


Cami ai un PM!

Delia astept si eu sa avansez in grad ca tine




Happy Mom si S18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

alinaaaa! pupici!
yasmy, mada si catank eu as vrea sa fac fasolica batuta, carnaciori, salata de cruditati, salata de ton cu porumb si castravete acru, mini pizza cred ca fac si eu ca se papa, poate fac si chiftelute... si gata... pana de idei , tort dar inca nu am idee de care si o praji...nu stiu care dar vreau sa fie simplu defacut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yvy, cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Am pus pozele!
Va pup pe toate!
Yvy, Catank, Delia, Mada, Yasmi, Laura, va pup!

Si eu ma gandesc deja la aniversarea lui Luca, daca va vine sa credeti . Am cumparat farfurii, pahare si servetele cu Mikey Mouse ca-i preferatul lui . Dragoste mare, va spun. Pupa tv-ul cand il vede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?

am facut o pauza la butoane ce bine a mai fost....sincer, nu prea aveam nici acum chef de calculator si de scris este asa frumoasa viata fara calculator, televizor....

vreau sa profit cat mai mult de timpul liber ramas pana incep serviciul...vreau sa-l petrec cat mai mult cu Anastasia, sa ne jucam si sa ne plimbarim toata ziua, asta am facut zilele astea.... ne-am iubit toata ziua, ne-am pupacit, ne-am jucat, ne-am plimbarit
simt ca as mai fi vrut sa stau cu ea acasa, sa fiu langa ea non-stop....

vineri am iesit cu fetele am stat pana tarziu caci am emrs intr-un local unde se canta live dupa ora 20.30, unul la chitara si o solista, tareeee misto....comanda fiecare melodia ce-o vroia si ei cantau vinerea asta facem iar o iesire asa

nu am apucat sa citesc nimic. nu stiu daca reusesc acum.

alina06 ce ma bucur ca ne-ai scris, ma bucur ca sunteti bine, cred ca a crescut Ilinca abia astept sa vad pozele

catank iata-ma-s ca am vazut ca ti-era dor de mine abia astept sa ne zici ce reactie a avut Ioana la gradi
si eu m-am gandit la voi in fiecare zi chiar daca n-am intrat. mereu ma gandesc.

merg sa mai citesc ceva.

toate mamicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

yvyana- da, te citesem, insa nu e si cazul meu. O fi sunat aiurea cum m-am exprimat,(am fortat-o in sensul ca am asezat-o fara sa zpuna ea Daaaa, ...adica m-am gandit sa o asez fara sa o intreb, ...sta la dezbracat, bazaia cand o asezam...repet nu plangea, bazaia, mi-a dat semn imediat ca nu-i convine si am renuntat, trebuia cumva sa aflu ce si cum isi doreste) drept dovada ca I sta pe olita, dar nu face nimic... Cand face, are grija sa fuga de olita... fuge la ''locul ei''
Sanatate maxima micutei!Doamne ajuta sa nu fie nimic complicat!
madutzaDoamne ajuta sa fie cum spui tu!Multumesc pt incurajari deloc de neglijat!
roxy-Te pup! Ahh ce ma bucur... Ce-ai facut cat ai stat departe de comp? Un gratarus ceva in weekend?a fost tare frumos afara.... Anastasia ce ''pozne'' mai face?


Nu mai stiu ce si cui doream sa-i scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

aha roxy, jucat, plimbat, pupacit si ...petrecut cu fetele! Foarte bine! Si eu intru cand I doarme in general...acum fac exceptie, e ocupata rau cu noile activitati, insa imi place sa fiu acolo ...prezenta cand ea este treaza.Renunt la multe activitati casnice pentru ea... Am timp cand o fi ea mai mare

Pupici, si te asteptam cand mai ai chef
Ma tem cand incep gradi plus servici...ahhh ce pauza la butoane o sa am, ..sau poate nu, vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza da, exact asa sunt, cum m-ai descris...dintr-o bucata... adica scurt si la obiect dar chiar la obiect pentru ca niciodata n-am zis ceva ce n-a fost adevarat. tu esti la fel, dintr-o bucata asa imi place la o persoana...sa zica ce are de zis fara ocolisuri. esti o prietena tare draga

catank ce patanie cu dr...bine ca s-a rezolvat totul, mi-a placut atitudinea ta, asa trebuie sa fim

deea bravoooo ca ai renuntat la cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza daaa, Anastasia vine cu mine la baie mereu. sta si ma pazeste pana fac isi face de lucru pe acolo, se joaca, se piaptana...si cu tati mai merge
eu mai am o sticluta de Vigantol si ii mai dau dar nu zilnic ca uit dar pana cand ar trebui sa le mai dam?
bravo Sophia ca ai invatat sa numeri

ina mi-a placut ce-ai scris legat de fete, forum...

ally ce-am ras...incuie tati usa la baie sa nu se mai uite EDy la el

ailed, cami si voi ati scris asa frumos legat de forum...ne stim de atata timp, am legat prietenii, aici suntem ca acasa.... venim si ne zicem ofurile

adevarul este ca eu n-am avut niciodata nimic de impartit cu nimeni, nu m-am bagat in nici o discutii cand a fost...
singura chestie am avut-o cu tine,bb_yasmi, pentru ca tu ai asa un stil...uneori esti rautacioasa, zici niste chestii asa parca intentionat....tii de parerea ta chiar daca nu este chiar asa, tu ai mereu dreptate, altul nu chestii din astea....sper sa nu te superi, am fost sincera.
cu altcineva nu am avut nimic de impartit sau de contrazis
na, daca tot s-a discutat de chestii din astea...
eu oricum, nu ma supar din cauza discutiei, fiecare este liber sa-si spuna parerea...chiar nu trebuie sa ne suparam.

merg sa schimb buburuza.


Mergi la inceput