M-am hotarat.............adoptie(87)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

Eu nu inteleg cum este cu listele astea? Ce conditii ati pus? Doamne este cea mi mare prostie cu lsitele astea de la ORA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Am aparut pe o singura lista care a fost lucrata, adica copilul a intrat in potrivire practica.
Am cerut fetita,etnie romana, 3-5 ani, sanatoasa, poate fi cu intarzieri in dezvoltare.
Si daca apar pe cate o lista la interval de 4 luni.........stiti si voi cum e cu listele astea, esti una din cele 10 familii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliGuran spune:


Felicitari, Maria !Si noi desi am asteptat atat nu ne era de ajuns sa facem pregatirile pentru copilas!
Dragele mele, cu listele este si un noroc dar si mana lui D-ZEU care stie unde este,, minunea " voastra .Pe noi ne-a anuntat in iulie ca am aparut pe o lista in jud. Brasov si de abia in sep. ne-a chemat sa-l vedem eram ultimii pe lista.Si in 24 oct.l-am adus acasa .
In ce priveste incuviintarea s-a ocupat protectia copilului de tot ,am fost la tribunal in 13 feb.
Nu va pierdeti rabdarea si nici intr-un caz nu renuntati ,un copil este sensul vieti !Doamne ajuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Buna, fetelor!

Maria, felicitari! Abia asteptam sa ne povestesti detalii de la urmatoarele intalniri, reactii, trairi...
Cu siguranta prima intalnire a fost cu mari emotii, mai ales din partea voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iridessa spune:

Maria, minunat! Poate de ziua mamei primesti cel mai frumos cadou!

Loriana, incepi sa scrii la Clipe fericite?!

Dragi viitoare mamici, iata ca se intampla! Mai incet decat ne dorim, dar se intampla! Rabdare!

Mergi la inceput