Abdomen Extraplat (59)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Atunci sarcina frumoasa in continuare!

Marina zici 30 de minuteeeee eu dupa 5 sunt gata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

bey, voi imi faceti pofta de Insanity acuma cind sint tamponata si nu pot sa topai...
XIO, margarina?? aia nu e grasime hidrogenata?? pastreaza arterele alea neblocate ca ai nevoie de ele sa pompeze singe cind faci Insanity! in rest felicitari ca te-ai apucat de treaba si ca ai controlul dietei

la ciocolata clasica nu mai poftesc nici un strop...ma uit la ele si ma lasa rece. daca nu e raw nici macar antioxidantii din cacao nu sint prezenti, asa ca e inutila: ingrasa, satisface si atit.

am redescoperit si eu painea prajita (gluten free de data asta) cu unt si cu gem
yum! ce atitea dulciuri complicate? o felie de-asta cu o cana de ceai de tei ma face cea mai fericita :-))
bineinteles pt ca mi-aduce aminte de diminetile copilariei.

Marina, da: sportul regulat si clean diet. Cel mai mare "secret" pe care il propovaduim noi aici de vreo 3 ani
Am vazut interviul ala cu baiatul chiar azi dimineata la Good Morning America...L-au pus cucoanele sa-si ridice tricoul
Atunci m-a lovit inspiratia sa va arat clipul.

Acu ca s-a revitalizat topicul, back to reality!

Alice12, uitasem ca esti gravi. In cite luni? Sarcina usoara!

ps- nevermind, ai scris deja simultan - 3 luni
"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

allure, ma scuz inainte de intrebare: tu nu iti doresti un copil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

fetelor nu ma bagati in seama, plec singura pentru ca mie nu imi plac doar muschii, fara o bucata de ceva carne peste ei.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Am uitat: baga mare Xio!!!go girl, go!

Pe mine Milka, Merci sau Lindt ma omoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Hai mey Corina, iti dai seama ca nu stau 30 min, cred ca nici 5 continuu nu pot dar am zis si io ca tipul asta zice in interviu ca ce il ajuta e plank-ul pana simte ca ia foc:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Numai in vitrina! Nu ca as fi eu vreo sfanta, dar mie imi plac baietii fini, educati, mai degraba genul intelectual subtirel... la propriu si la figurat!

Azi m-am porcarit cu niste covrigei cu cascaval, facuti de mama unei prietene si livrati direct la mine la domiciliu. Buuuni, dar acum am arsuri. Asa-mi trebuie!

Aseara am facut sport acasa, impreuna cu dl sot. Acum am febra la picioare, de la nenumaratele lunges, dar trece dupa ce ma duc diseara la Pilates.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

allure, ma scuz inainte de intrebare: tu nu iti doresti un copil?

alina


da si nu. e complicat...


Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

fetelor nu ma bagati in seama, plec singura pentru ca mie nu imi plac doar muschii, fara o bucata de ceva carne peste ei.

alina


te referi la barbati sau la femei??
la femei nici noua nu ne plac musculoasele ci alea fit cu forme frumoase dar fara grasimi inutile.

Dimineata asta am un cocos fresh organic si cred ca fac lapte din el.
Panseluta, ai facut lapte de vreun fel la blenderul tau? Cum a iesit?


"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Marina

Ieri nu s a ridicat ceata, a fost urat...dar tot am bagat 8 mile, imi inghetase capul.
Incerc si azi,incerc macar 5 zile/saptamana sa dau la bicicleta. Imi pun sicentura sa transpir laprietena mea burtica ;)

Si mie tot alea Allure! grasimea adauga cumva si ani la varsta pe care o ai...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

smoothie de dimineata: zeama de la o portocala mare cu ceva pulpa cu tot, 1 cup fresh coconut meat, 1 cup frozen strawberries, jumate de banana congelata, putintica apa...

mai stau nitel si ma apuc de Insanity ca mi-ati facut pofta

voi??


"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput