Abdomen Extraplat (59)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

am vazut filmul romanesc "Toxic".
foarte bine facut, il recomand cu caldura; nu aveam cine stie ce pretentii dar mi-a intrecut asteptarile; multe le stiam dar au fost si idei frumoase care m-au surprins.

sint in faza ca intru in magazin, ma plimb printre rafturi si nu pot lua nimic in afara de fructe si legume bio; tot ce e facut de mina omului contine gmo-uri la greu si msg :(
ba am auzit mai nou ca se spreiaza msg peste vegetale, ca sa nu stiu ce... :(((

pe de alta parte, am rezultate frumoase deja cu Body Combat :)
iu-huu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

in sfarsit mi-am gasit si eu o sala pe masura pretentiilor. Au clase de pump si cardio intens dupa gustul meu asa ca mi-am tras rapid abonament. dupa doua clase una de pump si una cardio am o febra de zile mari dar macar sunt multumita ca am incheiat orele cu maxim succes. Ma enervase rau proful cu sfaturile ca asta e o clasa dura, nu se potriveste la oricine sa incep cu alea moderate bla bla.
Au si clase de yoga si pilates, cred ca ma bag si la astea sa vad cum e macar.
eu cand ma ingras pun pe aripioare, mor de ciuda, de slabit slabesc tot la fatza prima data dar sunt obisnuita ca asa sunt de cand ma stiu, trebuie sa pun macar un 10 kg sa se vada la fatza. In schimb la fund se vede fiecare kg



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

In sfarsit, mai Marina, esti si tu happy cu sala! Eu nu fac chestii de astea dure ca am incheieturile (de toate felurile) fragile...

Eu pun peste tot si dau de peste tot, de fapt, mai putin bratele care sunt grase si frumoase orice as face. Sa nu intelegeti ca oi fi vreo slaba cu brate grase, nu! Sunt destul de mare si pe la picioare, dar bratele sar in ochi.... cel putin in ai mei:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Capitol nou: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=178113&nm=Abdomen-Extraplat-60

Mergi la inceput