FIV la Clinica Promed System ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

cine stie,gabriela...in tara asta...se vor debloca fondurile pt dosarele deja aprobate.nu se stie insa daca va mai continua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

de fapt nimic nu ne mai surprinde . traim in RO si asta ne ocupa tot timpul . sunt multe lucruri frumoase , dar la fel de multe lucruri urate . sper ca se va face ceva si pentru acele cupluri care nu au ales sa sufere de infertilitate . macar atat .

pana atunci , ne urmam visul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna fetele,azi am fost sa fac Intralipidul,aceea perfuzie care ajuta la implntare si m-a mancat undeva( scuze de expresie) si am facut Beta,a iesit o val de 1,82, pt z -a 7a de transfer cred ca e valoare chiar mica ,voi ce ziceti? nu am intrebat pe nimeni dar cred ca aceasta val e influentata si de pregnyl,deci normal ar fi o val 0
va rog ,daca stiti despre valori ceva ,sa-mi scrieti pe forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

Lumiiiiii.....eu am avut beta de opt la sapte zile de la transfer, dar erau toti patru prinsi.....nu ma ai pregnyl in sange.....sigur nu mai ai pregnyl in sange.....pregnilul sta cel mult zece zile in sange....am vazut un experiment facut de o fata care a facut fiv....in ziua zece nu mai era deloc pregnil in sange, iar tu ai zece zile de la pregnyl......DOamne ajuta....pup si stai linistita pt ca nu ai ce face...pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

luminita e prea devreme pt beta!Foamne ajuta ca data viitoare cand faci sa fie mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Luminita sa dea Dumnezeu sa fie un beta mare!va mai urmaresc din cand in cand din umbra nu am intrat pana acum aici!pup toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

multumesc tuturor,chiar am nevoie de incurajari,mi-e teama de un alt esec,Doamne ajuta tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

luminita,cum mai esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

demoralizata,asa ma simt,nu stiu de ce ! simt ca nu e nimic acolo,nu am niciun simptom,,nu mai ma doare nimic,doar sufletul il simt gol,sper ca acest presimt sa nu se adevereasca,ma rog in fiecare ceas ,sa se fii prins un bebe macar,ma rog ca acel beta de luni sa nu fii fost influentat de pregnyl....si sa creasca pana luni.
pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

luminita Doamne ajuta!cand faci beta?

L.E am recitit-faci luni.tin pumnii!

Mergi la inceput