FIV la Clinica Promed System ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna Cris,felicitari,sa-ti traiasca bebelusa,sa fie sanatoasa ,cum o cheama?
Sper sa pui o poza -doua cu bebelusa ta si multumim pt incurajari !
Doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna velvet ,iti multumesc pt incurajari,am ca dr pe doamna dr Alina Bolintineanu,deoarece dr Deliana a nascut si ca embriolog pe Andreea Mustata,sunt ffffff bune amandoua,de fapt toata echipa clinici e ok..Acum depinde de fiecare organism in parte,eu am avut 9 embrionii,dintre care am transferat 3 si mai am 2 congelati,deci nu toti embrionii mei au fost de calitate .
pe toate
Gabi iti multumesc si tie,tu ce ai mai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

luminita Doamne ajuta!si eu am mers in august la dna dr predoi.stiu ca a nascut.dosarul il voi depune la promed.daca vor mai fi fonduri voi face cu dna dr bolintineanu daca dna dr predoi nu va reveni la clinica.si neaparat cu dr embriolog mustata.voi cere ca embriolog pe dansa.sper sa se poata.nu vreau alt embriolog.acum pe 10 aprilie ne va lucra spermograma o domnisoara biolog.e noua la clinica cred.sper sa ne-o lucreze bine.fac cu schimbul la spermograme.tu ti-ai putut alege embriologul,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna velvet,da si eu am optat pt Andreea Mustata,dar eu am fost inscrisa in programul "Primul copil" si a tb sa platesc 800 lei pt ca am ales-o pe dansa,dar nu imi pare rau,e ffff buna ca dr embriolog,stai linistita ,alegi pe cine vrei,tb doar sa-i anunti cu cine vrei .
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

luminita multumesc mult pt raspuns eu voi face prin subprogram daca vor mai fi bani.si voi plati si eu daca va trebui ce probleme aveti?sper sa nu te supere intrebarea mea si transferul l-ati facut de Z 3?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

velvet ,stai linistita ca nu ma supar,am probleme cu trompele,nu sunt functionale,in rest bine,da am facut cu embrionii de z 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

luminita multumesc pt raspuns.iti tin pumnii!Doamne ajjuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

succes fetelor . pentru mine timpul inca sta pe loc . nu am reusit sa rezolv prea multe cu problema mea si itele se tot complica .

daca vom face fiv anul acesta depinde de medicul cardiolog ( sa imi dea acordul pe care deocamdata nu il am , astept pana in septembrie ) si promed va fi prima noastra varianta ( cea mai comoda ) .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumim gabriela! multa sanatate!eu deocamdata imi voi depune dosarul.si astept sa vad daca va mai continua subprogramul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

in mod normal , ar trebui sa se aprobe subprogramul .

Mergi la inceput