Ce stiti despre...merita??

Ce stiti despre...merita?? | Autor: totosika

Link direct la acest mesaj

Ce stiti despre masina de cusut portabila careia ii face reclama la tv???Are cineva asa ceva?Ce parere aveti,merita sa ne achizitionam aceasta masina de cusut pentru mici reparatii, sau nu?


"Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea.Cunosterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea."
Einstein

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anchusa spune:

Am cumparat-o acum cativa ani.
Cand am scos-o din cutie am zis ca e de unica folosinta, este din plastic si foarte usoara, ti-e si frica sa o folosesti..... sa nu se rupa
Am si folosit-o la retusuri si surprinzator a fost buna, dar nu m-as incumeta la materiale groase cum zice in reclama.
Problema e ca nu am mai avut la ce sa o folosesc si a zacut in dulap pana am trimis-o la tara.Acum zace acolo ca le e frica sa o foloseasca...e prea fragila
Lucru foarte important !!! am dat pe ea 50 lei si cred ca asta e pretul corect pentru ea nu ce suma apare in reclama(daca era mai mult nici nu ma gandeam sa arunc banii pe ea)

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns totosika spune:

O astfel de jucarioara este 199 lei ,iar pe okazii o gasesti la 85 lei...


"Toate suferintele se amplifica in inchipuire" - Becaria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulicutza spune:

Am si eu jucaria, o folosesc frecvent si sunt foarte multumita de ea. La inceput am vrut una din aia mai mare dar ma bucur de alegerea facuta. I-am facut si multe teste pe tot felul de materiale de grosimi diferite si le-a trecut cu brio pe toate. O recomand cu placere. Este mult mai rezistenta decat pare.

Mergi la inceput