LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (40)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!

miki, spor la treaba!!! Wow s apleci noaptea la serv? cu cine raman copii?

azi nu am nimic in program, cred ca o sa hoinarim in voie

Va pup, sa aveti o zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu ieri am fost cuminte.... am dormit la pranz, n-am iesit din casa.... azi tb sa iesim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi!!!

ce liniste am in casa......am dus kinderimea la gradi si imi savurez frappe ul facut de mine in liniste...tare bine prinde uneori putina liniste!! bine spun eu asta si peste 1 ora imi este dor de ei deja

azi nu am nimic in program, de fapt NU VREAU sa fac nimic altceva decat o ciorba de fasole uscata cu afumatura si sa stau pe net.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

nimeni curajos astazi

am inceput de ieri sa le dau la copii polen+miere+propolis. ati mai folosit careva??


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Eu lui Robert i-am dat de la 1 an si ceva proposept (ca din greseala/intamplare a gustat propolis si nu era alergic). Eu zic ca i-a prins bine propolisul, ca nu mi-a racit in primul an de gradi. Miere i-am dat, polen nu am incercat. Luizei inca nu-i place gustul de miere sau propolis, dar am incercat stiind experienta pozitiva cu R.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Mad,deci ne citesti.... dar apari fff rar! nici alor mei nu le place polenul sau gustul de propolis. dar combinat cu miere nu se mai simte. eu vreau sa le amestec intr un borcan: propolis, miere, polen si suc de lamaie. de asta intrebam daca ati mai incercat careva....

Mergi la inceput