LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (40)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ivy m-ai spart ce tare e faza. Si al meu a fost tare pudic cu Daria. Dar am bagat eu de seama ca acum regreta, ca e tare greu sa tii asa strictete cand suntem toti gramada sau mai bine zis cred ca ii e lacomie pe relaxarea mea. Pai daca stateam eu sa fac kk-pp numai cand eram singura in baie de 14 ani nu mai faceam nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Neata!

yvyana-

somleac- - activitatile despre care vb, sunt plagiate, ...tu m-ai inspirat, ptr ca am vazut in foto diverse, mai ales pe perioada sarbatorilor de Craciun, tare mult mi-au placut ...si de pe FB, ....Ioana este f interesata cum se fabrica...sta neclintita si priveste ce rezulta Are rabdare nu gluma!

Las cafeluta si fug in vizita, suntem musafiri de meserie astazi

O zi drumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Ziua buna dragele mele!
Suntem bine,nu prea apuc sa va scriu asa ca o rog pe ALLY SA DEA UN COPY PASTE la mesajul pe care i l- am trimis ei.
Sper ca sunteti bine si ca va preg#259;ti#539;i de marele eveniment.Si noi ii vom serba ziua printului!
Imi lipsiti f mult,doar ca nu Mai am timp de forum ca Rares e calare pe mine ai la baie si orice pas fac el e cu mine.
Va pup dulce si va imbratisez! Mi- e dor de voi!
LAVI atat stiu ca plecam la mare pe 4-10 August.Inca nu am luat biletele,maine stabile#537;te sotul,daca se modifica ceva te anun#539;.Voi ce faceti? Pup dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

heelloo

andreea chiar ma gandeam sa te sun sau sa iti dau un sms ca nu mai stiam de voi!! noi ne-am hotarat sa plecam din tara din concediu. sper sa ne iasa planul. dar parcaspuneati ca poate vniti voi in partea asta. hai sa ne intalnim undeva la mijlocul drumului dintre Buc si Tm , in vreo statiune, la bai eventual sau acolo unde ati spus voi, cateva zile, prin iunie sau dupa mijlocul lui august. ce zici?? planificam ceva??

catank, daa sunt frumoase modelele noi de Corsa...din pacate nu imi permit momentan una noua sau model super nou. ma multumesc cu anul 2007

ce chestii povestiti voi aici...noi nu avem nici o peripetie sau intamplare de povestit...

miha, poate la vara cand venim la strand la arad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
catank, daa sunt frumoase modelele noi de Corsa...din pacate nu imi permit momentan una noua sau model super nou. ma multumesc cu anul 2007

ce chestii povestiti voi aici...noi nu avem nici o peripetie sau intamplare de povestit...

miha, poate la vara cand venim la strand la arad.


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



e f ok si din 2007, daca e intretinuta ok, ...sa ai noroc. La ce iti trebuie tie e mai mult decat ok. Mult succes!

Nici noi nu avem astfel de peripetii legat de baie, ...cu tata nici vb in baie, ...in cada nici atat, eu la fel...in cada nu, dar la toaleta da...poate, poate vrea sa faca si ea ceva

andreea- si noi te pupa, cand si daca mai ai timp, te asteptam cu drag. Cum e la servici? Rarez ..noutati... Aveti grja de voi!

Acum I dorme, ne-am intors de la nasi, am savurat 3 pahare de suc de mar amestecat cu struguri...bio, pus din iarna....sincer, parca era sampanie, si un cozonac bun facut de nasica mea....

Astept sa se trezeasca I si iar o luam din loc...la alta familie de prieteni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

da catank pt ce am eu nevoie este ff ok. sper sa o folosesc ...
yammmiiii ce bine suna suc de struguri+mar
noi astazi suntem gazde!! am fost de dimi la plimbarici apoi pe la Mc donalds si acum juniorul doarme de le rupe
catank,tu vroiai sa o duci pe I la gradi ...parca nu ai mai dus o, nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

va intrebasem daca ati folosit careva ca si schema de imunizare polen+miere+propolis....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hello!

de dimineata am fost la cumparaturi> dupa ce se trezesc copii mergem la o petrecere de mot , nepotelul finilor nostrii.

andreea, ma bucur ca ia intrat. Cand mai ai timp asteptam 1-2 pozici cu Rares si poate ne mai povestesti cum e cu serv. Te pup

catank, yasmi, distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

bb_yasmi, va mergi I la gradi, dar de la 1 martie, si eu merg la servici de la 1 aprilie. PRima luna de gradi pina la 1.30,(9 mil) apoi luna urmatoare daca e ok ptr ea, 16.30(11mil) zi de zi...stiti, ziceam eu ceva de genu 2-3 zile pe saptamana. M-am razgandit! Bine, probabil va merge 2-3 zile daca se va lua crocobauri de pe acolo, ...sau chiar mai rar. Doamne fereste...eu sper sa nu(imi fac curaj)...dar mai stii?

Legat de imunizare...am primit tot de la dr Marcu de la medlife, un tratament ptr asa ceva, cam scump ce-i drept, nu l-am luat inca, as vrea sa caut info despre si nu numai...dar nici nu stiu acum exact cum se numeste ...nu am reteta in preajma. Dar promit ca revin cu info despre el.

Propolis, miere si polen e ok atata timp cat copilul nu este alergic la unu din produse.
Ioanei ii fac sirop de propolis cu miere (productie proprie) periodic.
LEgat de starea ei de acum 2 zile...nu a mai avut nici un scaun de ieri de la ora 17-sau 18...fara temp, cu pofta de mincare...
Sa vedem cum se trezeste...

madutza- multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

catank superba Ioana!!!! si ce cuminte este!!!!!!!!! ptiu-ptiu!!! al meu nu sta locului 1 secunda...de puzzle nici nu mai spun, doar incearca sa le rupa sau le arunca in sus... credca ar fi alergat gainile daca era acolo...auuu auuu....le mai prinde el pe ale unei femei de pe cealalta strada...vai ce le alearga

mada, distractie placuta!!! ce frumos este Cristinel!! iar tu mami infloresti pe zi ce trece!!!

a vazut poze noi si cu Larisa nazdravana!!! chiar , Yvy cate kg are? ca spuneai ca are doar 2 mese /zi...arata ff bine!! poze cu burtik nu vrei sa ne arati???

strumf tu ce faci??pe unde colinzi magazinele ??



Mergi la inceput