Intrebare

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns herra spune:

eu pe de alta parte nu inteleg cum din momentul cand incepem sa tinem la o persoana respectivul devine proprietatea noastra exclusiva, dar asta e o alta discutie.

ce mi s-a parut mie ca observ la tine este o mare apreciere fata de acest tip, gentleman, pana si cearta cu el o apreciezi foarte mult, si ai o retinere in a-ti exprima preferintele, de teama sa nu-l pierzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Pai amandoua spunem acelasi lucru, herra.

Ca nu e proprietatea mea personala - deci pana la urma face exact ce doreste, dar fiind instiintat ca eu gandesc diferit.

Da, am o mare apreciere pt. el si pt. mine asta e foarte important.

Pt. fun - ma refeream daca as face asta nu cu cineva la care tin, deci nu cu el.

Raspunsul meu e clarificat deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

ok, atunci urmeaza sa-l instiintezi cum gandesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicityhope spune:

Ioachime, mie imi stau pe limba Pitubll's lyrics :
I was playing with her, she was playing with me
Next thing you know, we were playing with three
....ay ay ay



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

herra - da, daca mai aduce discutia. daca nu, inseamna ca nu e foarte important pt. el deci nu are rost sa fac eu din tantar armasar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui ioachim

Pai cu riscul de a crea senzatie, daca ar fi sa fac asta vreodata, si eu as prefera tot cu o femeie

Acum, la modul serios, nu as vrea sa ma angajez intr-un un tip de discutie care aduce mai mult a "care pe care". Adica nu vreau sa il "invat o lectie" pt. ca si-a exprimat o dorinta. Din contra, cred ca asta l-ar face sa se inchida in el, ceea ce nu cred ca e de dorit intr-o relatie pe termen lung.

Asta nu inseamna ca accept tot ce imi cere el, dar ma indoiesc ca asta e modalitatea cea mai potrivita de abordare in cazul asta -- dorinta mea este nu sa ii "inchid gura", ci sa inteleg mai bine motivatiile si dorintele lui fundamentale, ca sa vedem daca ne putem alinia - si aici nu ma refer numai la situatia prezenta.



Ioachim, am io asa, o senzatie, ca v-ati putea alinia la fanteziile lui.

_

Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale

www.facebook.com/pages/Bella-Plaza-Design/477366188967978" target="_blank">Mobila pe comanda la preturi competitive

Si eu am aceeasi impresie.
Daca nu ar fi gasit ideea provocatoare nu ar fi avut dileme.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Wrong :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Un_cabotin spune:

Ioachim,

Eu as sugera sa faci un pas inainte, spune-i iubitului tau ca in principiu nu esti impotriva sa incercati o experienta in trei, cu inca o femeie.
Atentie, nu spun ca trebuie sa fii de acord, insa puteti explora terenul mai indeaproape.

Deci care ar fi urmatorul pas: sa gasiti o partenera acceptata de amandoi, nu?!

Frumusica (sau nu), discreta (neaparat), sincera (atentie la filmarile cu telefonul sau camera ascunsa - filme ce pot ajunge rapid pe net, si care va pot ruina vietile - la propriu)... si tot asa.

S-ar putea ca partenerul tau sa inteleaga ce ar insemna efectiv o asemenea experienta si sa se lase apoi pagubas.

Ar fi ca si cum ati facut-o, doar vizualizand scenele mental:
Unde o agatzam pe fata, cum ii spunem, cum o aducem acasa, cum bem ceva relaxant, apoi un dush, apoi ne dezbracam... mangaierile, penetrarile, orgasmul lui, al vostru...
Domnul cred ca va fi hyper-excitat, asa ca e posibil ca voi doua sa continuati cu jocul pana ce juisati, nu?! E numai una dintre posibilitati...
Ca sa nu mai spun ca s-ar putea ca sa-ti placa foarte mult cum face dragoste noua (voastra) partenera
Iar el sa fie doar un spectator trist post coitum

Si daca fata o sa fie foarte atrasa de tine, Joachim, ce va face el?!

Cautati filmul acela celebru hispano-francez, parca, cu o experienta similara, unde cele doua femei devin partenere pe bune...

La final te-as intreba daca ai avut vreodata fantezia unui sarut cu o alta fata?

UC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Cabotin - mersi, dar cred ca deocamdata nu as vrea sa ajung la asta.

El n-a mai insistat, asa ca nici eu nu am presat subiectul ca nu isi avea rostul.

Mergi la inceput