FIV in Ungaria 172

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

RXX .....da is optimista, dar numa io stiu ce-i in sufletul meu ....amu-s bine...imediat ma apuca depresia si gandurile, dar cumva a fi....eu sper spre bine .
Velvet zic fetele bine ce zic, parerea mea, incearca si varianta asta ....intri pe geam daca-i cazu' cu tupeu .

pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rxx spune:

Umbrarito asculta aici ca 21 e ziua noastra,am citit aici de fetele cu rugaciunea colectiva la o anumita ora..asa facem si noi, unde-s 2 sa vezi reusite:)Te imbratisez de la distanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rxx spune:

Flory si tie, tu ce mai zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Seara buna fetele cochetele,

la toate si va multumesc mult pt gandurile bune ma simt ready pentru scumpa mea punctie de maine dimi ,asa ca pe cai ca se filmeaza!!!Sper sa ma serveasca cu un cocktail bun de ziua indragostitilor !

La Multi Ani !!! de pe acum la toate Valentinele si Valentini

Imi nu am mai avut timp sa ti zic , ca esti speciala si ca a fost o super dimi asa cu cafeluta fara cofeina dar ce mai conteaza , te si sper ca ati avut un drum usor inapoi!

Sa fiti iubite





5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Velvet ai un PM de la mine
Daniela tin pumnii pt maine, sa se iubeasca maxim aia mici si sa faci doi o fetita si un baietel
Va pe toate, sa aveti o zi a indragostitilor plina de iubire si surprize placute.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FIV_Ungaria spune:

Cap.173

Mergi la inceput