Fluturasi minunati 2011 (39)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, ce tare.. amandoua cu laura sava

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Yasmi, eu am facut portie dubla de banana cake, aveam niste banane super coapte si a trebuit sa le gasesc intrebuintare si eu stii, oricum nu ma complic cu retete incurcate, ca nu am rabdare ... dar ca sa iti dau idee de papa sarat, nu dulce stii de ce a avut pofta sotul meu sa ii fac azi ? de marti mi-a spus : omleta cu branza si bacon pe langa cu cartofiori noi prajiti intregi in ulei cu sare/piper si rozmarin am mancat de am pocnit, a fost asa bun ca acum stau intinsa cu burta in sus si nu ma pot misca, desi am treaba de strans in bucatarie si intins niste rufe si scos din uscator o alta tura si pus in dulapuri, dar pot sa mai astepte treburile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

intre timp m am hotarat la un salam de biscuiti cu rahat si migdale.

mada wk trecut si eu am facut tot cu branza dulce , o reteta super usoara cu blat de gris si crema de branza dulce si stafide. delicioasa si usor de facut.
maine fac o ciorbita de curcan sa fie pt maine si sambata. daca nu cer copii supa atunci si pt duminica :p , iar sambata e ziua noastea de peste :)
iar la felul 2 pe maine seara la cina caut ceva simplusi usor ca nu am pe nimeni acasa maine. in seara asta am facut gratar cu cartofi prajiti yammii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

yamoii strumf!!! delicios!!!!!!al meu sot. este fan omleta cu cartofi si afumatura, ceapa,ardei gras si neaparat langa cu muraturi si ketchup!!
merg sa pun copii la culcare .
lucas mai nou striga prin casa: "lucas rupe tot!!! lucas strica tot!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Revin cat pot de repede cu un capitol nou-nout !

Mergi la inceput
Mergi la inceput