Fiv Turcia - 2

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Bebel, succese marete! Ai incredere in Tayfunel! E precum numele
Cristina - sper ca stii ca AMH il poti face oricand, nu depinde de ziua ciclului, precum hormonalele, asa ca spor la analizat!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Qiao, multumesc pt raspuns multumim pt galerie o sa vina si momentul cand o sa trebuiasca sa iti facem si noi tie galerie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Multumesc mult doamnelor pt sustinere! Acum fac la sandvisuri, apoi ducem toate acareturile la masina, baitza si somn. Dimi la 4 suntem gata de atac.
CM nu mi-a venit nici azi, asa ca gata stresul meu, de maine poate sa vina oricand, dar nu mai tarziu de maine . Ha ha ha!
Ce creti sunt!
Va pup si va imbratisez cu drag si sper sa revin la voi chair si scurt si la obiect macar o data la 2-3 zile.
Nelay mai ai si tu asa putin, iti tin pumnii si te includ in rugaciunea mea.


-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Mult noroc vreau_bebel!!! sa va ajute D-zeu tin pumnii stransi stransi
Drum bun
Ai scapat de stres, acum a aparut la mine stresul sper sa nu imi vina mai devreme
Daaaaa, noi o sa asteptam vesti de la tine
Da, mai am ft putin si eu... Nici nu imi vine sa cred ! Poate ne vedem pe acolo....
Te pup si ai grija de tine ! Ma rog si eu pt tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Drum bun vreau-bebel! Sa te intorci cu vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Nelay, iti tin pumnii si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Multumesc mult ciuripica tu cand te duci ? In Iulie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

daca nelay merge cu vreau bebel , poate eu merg cu ciuripica . cine stie cand vom strange banii ? dar suna bine ....

vreau-bebel drum bun . nu te stressa . sa veniti cel putin 3 inapoi . doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Strangi Gabi pana in iulie tin pumnii de pe acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

asa spunem si noi . acum mai ramane sa vedem ce spune si cardiologul cu privire la o sarcina . ar fi culmea sa spuna NU . exista si aceasta posibilitate .

oricum , anul acesta va fi unul important din viata noastra . am decis . stii tu

Mergi la inceput