Ajutor - Coafat acasa !

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

dianama - daca gasesc unul la timp ar fi bun

www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Anda, in satucul unde ma duc la mare am o coafeza la domiciliu (inscrisa oficial) care se poate deplasa, de asta ziceam. Acum nu stiu cum e in Ro.

Da' voiam sa-ti zic altceva : sper ca sindofia nu e simbata asta. Eu te-as sfatui sa te exersezi pe capul propriu cu o saptamina inainte (iti iei o ora sau fix cit ai tu alocat) si te faci singurica. Ceri apoi parerea si, in plus, te uiti critic la propria persoana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Mik - ba chiar despre sambata asta e vorba de asta ziceam ca simt cum ma apuca niste calduri...mai am timp azi si si maine sa exersez un pic

p.s. normal nu-s persoana care lasa totul pe ultima suta de metri, termin ce am de facut inainte de termen, dar uneori se mai intampla si ma descurc eu cumva

www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Daca-i moale si putintel ,cu placa arata ca o pisica plouata.
Pune-l azi pe bigudiuri mari sa vedem cum rezulta.
Asculta ,oricum vei fi cea mai tare!
Imbraca-te frumos si fii vesela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

dulcetica - putintel nu-i dar moale daaaaa - ceva de groaza
am sa incerc mersi

www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

O perie rotativa ai sau poti face rost ? Eu am invatat sa o folosesc si iese aproape ca la coafor daca iti iei putin timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

perie rotativa nu, dar am perie si ma descurc sa il stilez cu foenul, nu mi-ar fi deloc greu, problema e ca si la coafor cand il faceau cu peria nu tinea mult, si pe mine trebuie sa ma tina o zi si-o noapte

cred ca pana la urma o sa ma trezesc sambata de dimineata, incerc cu spuma de volum, bigudiuri mari, tapat un pic in varf pt volum, fixat si...cam atat - mai am timp sa ma razgandesc o zi

www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianama spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

perie rotativa nu, dar am perie si ma descurc sa il stilez cu foenul, nu mi-ar fi deloc greu, problema e ca si la coafor cand il faceau cu peria nu tinea mult, si pe mine trebuie sa ma tina o zi si-o noapte

cred ca pana la urma o sa ma trezesc sambata de dimineata, incerc cu spuma de volum, bigudiuri mari, tapat un pic in varf pt volum, fixat si...cam atat - mai am timp sa ma razgandesc o zi

www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii


Si uite asa poti face un coc Delia ....parca asa se chema.mi l-am fc si eu vreo 2 ori acasa si mi-a iesit bine.
Nu reusesc sa pun filmulet de pe yutoob...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

dianama - trimite-mi link-ul

www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianama spune:

Nu reusesc sa-ti dau link....cred ca nu stiu.....mergi si vezi piesa Deliei Matache "parfum de fericire"
E fff simpla coafura ,il tapezi bine in calota,fixezi bine cu fixativ si il tragi pe spate ,il prinzi in clama.....cam asta e tot....Ma invatat nasa copilului,e coafeza...

Mergi la inceput