Homeland si eclere in pielea goala

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariavi67
Caut si eu o poza cu ai mei dar nu stiu sa o pun.




dupa ce postezi ceva, vezi in dreapta jos la postul respectiv "Galerie mesaj". click pe ea, iti cere sa uploadezi poza din calculatorul tau, pui cate vrei, apoi dai refresh la pagina ca sa le vezi in mesajul respectiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariavi67 spune:

mianna, multumesc. vad ca m-am priceput pana la urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

duminica seara...
maine la muuuuunca..... ce jale si lene ma ia...

acu astept sa inceapa Downtown abbey

voi ati vazut seria asta? eu lesin de ras:
http://www.youtube.com/watch?v=cds8ajwGeps

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Maria,sunt frumosi foc!Si amandoi cu gropite in obraji si barbie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Nah ca s-a-nchis un subiect, tocmai cand voiam sa zic ca mi-e o mila teribila de oamenii care nu se pot pune nicicum in papucii altuia si din neputinta asta a lor de a intelege lumea il percep pe celalalt ca dusman. Foarte, foarte trist!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

La mine incepe o sapt crunta. Raportul ala a deschis cutia Pandorei. Seful meu a facut foarte urat vineri (m-am dus direct la farmacie si mi-am luat suplimente cu Mg) si vad ca azi este in aceeasi dispozitie.

Lui Alex i-a cazut un dinte. Nu-i cam devreme sa-si schimbe dintii de la 5ani?

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Olympia, am intrebat o pe Viviana ca eram si eu suparata si a spus ca l-a īnchis pāna īl citeste ca sa vada ce e de facut si ca sa nu escaladeze conflictul. Da, oamenii vor uneori sa loveasca prin copii, stiind ca nimic mai dureros nu exista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adela99

mianna, multzam! "it warms!" vorba romanului :)
acu' am vazut cand m-ai citat ca mancai o litera. la sport ii zice wushu shaolin


N-am citit tot, dar am citit asta... si Agata a facut vreo doi ani, acum ar dori sa se intoarca.

Ma duc sa ma uit la poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

frumosi copii, Maria!

azi is matinala, m-am trezit la 7 (dupa cate-am povestit pana acum despre orele mele de culcare si trezire cred ca se intelege ce inseamna asta pentru mine ), acum fac bagajul pentru o saptamana de Cluj si imi doresc doar sa decolez relativ la timp (Clujul e cel mai pacatos aeroport din punct de vedere al cetii).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

si pe mine ma asteapta o saptamana grea! Acum sunt la cafea, fac si eu bagajul, la ora 16 am vapor...nu-i mai vad pe ai mei pana plec, nu vin acasa de la munca si scoli pana atunci .

In alta ordine de idei mama a intrat in operatie deja, se opereaza de cataracta, in Cluj. Astept sa imi scrie nasa mea dupa ce iese din operatie si ajung acasa cum e...

si la toate.

Mergi la inceput