Homeland si eclere in pielea goala

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Am bagat-o in pat, schiopata, zice ca o doare in partea dinspre interior a genunchiului sus, a pus degetul pe os, pe "coltul" rotulei. Pan la urma i-am pus vaporub acolo si i-am dat nurofen. Vedem maine ce-o mai fi, ca acu parea putin umflat si mai rosu, da asta poate fi si pentru ca a fost legat inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmencat
Unde pot sa vad sezonul 8 din Anatomia lui Gray? Ca pe unde il caut e disparut.



ai pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

dr mianna-i de acord cu toate sfaturile pe care le-ati dat pentru genunchi. sa treaca repede!

advilu-i ibuprofen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

ce bine e acasaaaaaa!!!

olympia sa treaca repede piciorul si sa nu fie nimic grav.

carmen sa nu spui ca alea toate le-ai facut in sfanta zi de vineri!

Fata mea mica m-a asteptat cu sotul in port. Mi-a povestit pe drum ce diferenta e sa te joci cu baietii (ca nu trebuie sa te prefaci ca sa fi acceptat, poti fi tu insuti) fata de fete.... Totusi maine se duce cu prietena ei cea mai buna la bunicii ei, au o ferma de oi, iar vecinii o ferma de vaci, merg la animale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Multumim pentru grija . Va mai zic maine cum e genunchiul.
Carmen, mi-ai zgandarit imaginatia cu aromele de friptura, usturoi si gutui din bucataria ta. Si toate facute dupa job... chapeau!
Mihaela, ce grozav ca aveti ferma cu animale aproape. La noi trec prin fata portii spre islaz, vaci, capre de primavara pana toamna. Iarna numa oite vedem cand si cand, le mai muta ciobanii.
Daca va intrebati cum de-s treaza la ora asta, ei bine, astept sa vina fecioru de la un majorat... desi daca ma gandesc bine zicea ca poate doarme la un coleg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

pe langa orele mele obisnuite de culcare, in seara asta pe la 10 am mai baut si-o cafea arabeasca, de-aia la nisip, mica si-a dracului (ca nu mergea narghileaua fara ea ). asa ca nu-i de mirare daca in noaptea asta o sa prind rasaritul.

acum mi-am dat drumu' la serial.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Mianna, s-a terminat narghileaua?

am vazut pozele, faine, faine; de la flacaii lui ocebine, la mitzele Miannei, copii frumosi! cred ca-i tare fain sa fii asa mama tinara, ca voi, cu flacai asa mari!

Olympia, sanatate fetei!

speed, da, sunt din tirgu mures. ar trebui sa scriu marunt asta , la cite prostii scriu aiurea pe dc

am vazut un film in seara asta, foarte fain:

http://www.imdb.com/title/tt1907668/

dau drumul la mesaj si agat de el niste poz(n)e

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui carmencat
Unde pot sa vad sezonul 8 din Anatomia lui Gray? Ca pe unde il caut e disparut.



ai pm.


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





mersi! mi-ai salvat uichendu'!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui olympia

Multumim pentru grija . Va mai zic maine cum e genunchiul.
Carmen, mi-ai zgandarit imaginatia cu aromele de friptura, usturoi si gutui din bucataria ta. Si toate facute dupa job... chapeau!
Mihaela, ce grozav ca aveti ferma cu animale aproape. La noi trec prin fata portii spre islaz, vaci, capre de primavara pana toamna. Iarna numa oite vedem cand si cand, le mai muta ciobanii.
Daca va intrebati cum de-s treaza la ora asta, ei bine, astept sa vina fecioru de la un majorat... desi daca ma gandesc bine zicea ca poate doarme la un coleg.

Pene colorate... cate putin din toate!

album
gradina


nu am incotro, daca vreau ziua de sambata ceva mai libera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

ce bine e acasaaaaaa!!!

olympia sa treaca repede piciorul si sa nu fie nimic grav.

carmen sa nu spui ca alea toate le-ai facut in sfanta zi de vineri!

Fata mea mica m-a asteptat cu sotul in port. Mi-a povestit pe drum ce diferenta e sa te joci cu baietii (ca nu trebuie sa te prefaci ca sa fi acceptat, poti fi tu insuti) fata de fete.... Totusi maine se duce cu prietena ei cea mai buna la bunicii ei, au o ferma de oi, iar vecinii o ferma de vaci, merg la animale.



pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



in sfanta seara de vineri

Mergi la inceput