Cat e ceasul?

Cat e ceasul? | Autor: Raza de soare

Link direct la acest mesaj

"Cat e ceasul?"... Zambesc, pentru ca sigur sunt destui care s-ar gandi sa-mi spuna cat e ora... Dar nu asta vreau sa stiu. Eu vreau sa aflu cat valoreaza un anumit ceas, mai exact http://www.moodiereport.com/document.php?c_id=34&doc_id=19376, cel argintiu, de altfel, singurul din pagina (pe care il poarta si modelul). Cum as putea afla?



www.facebook.com/groups/369896643087518/" target="_blank">Grup de vanzari MAMI VINDE IEFTIN... Vino si tu, mami!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

For details, contact JAKK, 337A Edgecliff Road, Woollahra, New South Wales 2025, Australia, tel: +61 2 93639222, fax: +61 2 93638896, e-mail: jakk@jakk.com.au

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Acuma... nu vreau sa ma laud, dar ma fortati... Detin originalul, venit la pachet cu cercei (aceeasi marca), dar as vrea sa stiu cam cat a costat cu aproximatie.

Chiar nu avem vreo posesoare de ceas Jakk pe-aici, prin "club"?

www.facebook.com/groups/369896643087518/" target="_blank">Grup de vanzari MAMI VINDE IEFTIN... Vino si tu, mami!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

In pagina pusa de tine scrie:
"Prices start at US$69 and go up to US$99."
=> in functie de unde e cumparat pretul poate fi cuprins intre 69USD si 99USD sau mai mare.

Mergi la inceput