**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana am pus si pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana am pus si pozele

http://alinahandmade.blogspot.com/


Multi iepurasului dragut! Sa fiti sanatosi cu totii ! In privinta husband-ului, lasa-l ca-si revine pe parcurs. Fii linistita si nu mai raspunde cu aceeasi moneda pentru ca o sa vezi ca-si va schimba si el comportamentul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana eu am ajuns la punctul in care numai accept nimic si daca se schimba vreau cu fapte nu cu vorbe consider ca nici el numai vrea si dragoste cu sila nu se poate,aM O VARSTA SI IMI doresc altceva de la viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Bonjour !

Alina, te astept la o cafea.... Cum a fost in we ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana multAM CA AM nevoie.
Week-endul a fost urat dar asta este tot inainte, trec si peste asta.
delia tot cu muci, de aseara am inceput sa ii fac aerosoli cu dexametazona si ser fiziologic.
Si-a cumparat mama alta masina de spalat.
Astazi am aranjat hainutele Deliei in sifonier, ma gandesc cun sa FAC ORDINe in camera, ce produse sa mai scot cosmetice si bijuterii.
Mai trag putin in baie si in bucatarie si apoi teme cu delia sa invatam la engleza si niste socoteli ceva liniute si cifre, bastonase si ce se mai poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana multAM CA AM nevoie.
Week-endul a fost urat dar asta este tot inainte, trec si peste asta.
delia tot cu muci, de aseara am inceput sa ii fac aerosoli cu dexametazona si ser fiziologic.
Si-a cumparat mama alta masina de spalat.
Astazi am aranjat hainutele Deliei in sifonier, ma gandesc cun sa FAC ORDINe in camera, ce produse sa mai scot cosmetice si bijuterii.
Mai trag putin in baie si in bucatarie si apoi teme cu delia sa invatam la engleza si niste socoteli ceva liniute si cifre, bastonase si ce se mai poate

http://alinahandmade.blogspot.com/


Sanatate multa Deliei !
Sa folositi un timp cat mai indelungat masina de spalat .
Noi suntem cu nas infundat . Am hotarat sa nu-i mai dau nimic, trebuie si organismul sa lupte cumva....
In privinta bubitzelor tind sa cred ca a ciupit-o o ganganie la gradi . Astazi o sa o duc la cabinet sa vedem cand incepem antibioticul pentru stafilo.... In rest nimic interesant...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana insanatosire grabnicaBiculineisa dea Dumnezeu sa scapati repede de acel stafilococ.
Eu incerc sa gandesc pozitiv si sper ca toate lucrurile sa mearga spre bine.
In legatura cu relatia mea numai fac nimic ca sa mearga vreau sa vad ca lupta si el nu doar eu si ca incearca sa isi dea seama ca greseste
Vreau sa vad daca se lupta iar daca nu fiecare pe drumul lui,mama ma preseaza sa ma casatoresc cu el si i-am explicat ca el nu vrea sa ne casatorim si atunci mama mi-a spus ca nu are rost sa imi mai pierd vremea asadeoarece sunt mai multi decat suficienti pentru ca au fost cei mai frumosi ani ai mei si ca merit ceva mai bun.
Prefer ca de acum incolo sa fac ceva pentru mine si pentru Delia decat sa ma gandesc ca relatia nu merge incontinuare voi vedea ce va fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana insanatosire grabnicaBiculineisa dea Dumnezeu sa scapati repede de acel stafilococ.
Eu incerc sa gandesc pozitiv si sper ca toate lucrurile sa mearga spre bine.
In legatura cu relatia mea numai fac nimic ca sa mearga vreau sa vad ca lupta si el nu doar eu si ca incearca sa isi dea seama ca greseste
Vreau sa vad daca se lupta iar daca nu fiecare pe drumul lui,mama ma preseaza sa ma casatoresc cu el si i-am explicat ca el nu vrea sa ne casatorim si atunci mama mi-a spus ca nu are rost sa imi mai pierd vremea asadeoarece sunt mai multi decat suficienti pentru ca au fost cei mai frumosi ani ai mei si ca merit ceva mai bun.
Prefer ca de acum incolo sa fac ceva pentru mine si pentru Delia decat sa ma gandesc ca relatia nu merge incontinuare voi vedea ce va fi.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Uite ca n-am stiut-o..... Asta explica multe...nu o hartie sau un copil ar tine doi oameni impreuna dar.... Incertitudinea macina...Macar aveti oficializata relatia la biserica ? Este bine macar din punct de vedere spiritual .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata!

O cafea...o melodie...ceva ?







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

multam de coffee chiar am nevoie ca ma apuk de si apoi activitatile obisnuite cu Delia ca mai trebuie sa repetamsi vad ce mai imi gasesc de facut

Mergi la inceput