Staruri pentru dl Banica :))

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Pai, simplu ca buna ziua, raspunsul e cu o linie mai jos in chiar aceasta sectiune a forumului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Capcaunule, da-te la o parte, ca nu esti bun de Cupidon!

Cristina, am eu un vag senzatz ca o interesa sobectu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

CE ziceti de o impacare cu Raduleasca?
Nu ar fi cireasa de pe coliva???

Radu-Mamii Andrei (4ni si o luna mare) + 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Dar cu Camelia? Desi nu cred ca l-ar mai vrea vreuna inapoi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Camelia nu e celebra, nici macar prin faptul ca este mama intaiului lui nascut, nu a ajuns celebra. Exceptia de la regula!

Ia priviti aici cum se PROtivesc, manusa!lasati sa se incarce un pic, apasand pauza

http://www.protv.ro/stiri/nicoleta-luciu-lanseaza-videoclipul-piesei-mexicano.html/

si ciuri-buri, ciuri-buri, oac B(o)aba-luba( o batranica din State. O cunosteti? ) o, no! o, baby!
http://www.youtube.com/watch?v=uVaigPyFUiM

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ah... iata ce spune diva balconata

Nicoleta marturiseste ca s-a simtit in largul ei si la secventele in care era imbracata sumar: "M-am simtit foarte bine, ba chiar am adormit la un moment dat, pe jumatatea goala, acoperita cu o patura, in timp ce baietii aranjau platoul. Am fost impresionata de coafurile pe care le-am avut, acestea fiind inspirate din reviste rusesti".

... fara comentarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

daa, si nelipsita atitudine spartana viz-a-viz de nelipsitul frig, " de la filmari" e grele mai cand esti profi
imi plac si aptitudinile ei lingviste, tinad cont ca, ac i se ia un interviu in romana, parca are ringlote in gura. ...mi se pare mie ca "imbunatatirle" aduse chipului, o fac se semene cu un travestit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nicoleta Luciu este maritata si are copii, celebrele de pana acum, pana si Camelia, erau toate libere si fara obligatii, cred ca tot asa ceva va cauta. Si nici nu pare genul care sa faca pauze prea lungi intre relatii, dimpotriva, chiar sare de la una la alta (cel putin ultima data), asa ca sunt toate sansele sa ne surprinda in viitorul apropiat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mElaine spune:

Corina Caragea ????
tocmai e singurica ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:



jezz, nicoleta luciu canta? vrea sa fie si in top.... no comment

Mergi la inceput