Strugurasi de septembrie-octombrie 2011**6**

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

NANNA multumim de cafea. Ti-ai mai luat Tassimo? Eu am baut o cioco calda la el....super.
ANCA ce-ti mai face burtica??????
BUNNY analize nici eu nu am facut la copil‘

Mie mi s-a pus pata sa il tund. Oare sa imi iau masina de tuns sa il tund eu? Sau la frizer????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Neatza si de la mine

Am terminat de baut o ciocolata calda ...citindu-va pe voi...mai fac una,vrea cineva????

Noi acum pe 25-26 o sa facem niste analize asa de control

Am mai pus intrebarea:unde pot vedea poze,nu pe yahoo???Nu mai am acces ...De ce????Sau unde???

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

EU VREAU LA MUNTE !!!!!!!!!

Neata !!

Stiti ca eu sunt prima la intalneli , acum as dori totusi sa se mai incalzeasca ca parca iarna cu atatia pitici trebuie gasita clar o locatie in care sa aibe si mult saptiu in interior, fff complicat.

Nanna normal ca ne vedem intr-un we, auziti la voi eu trebuie doar sa aleg locatia ce munca usoara mi-ati dat , o sa caut clar ca merita.
Sper ca Inez e mai bine sa scapam repede de iesitul dintisorilor.Mama cat lapte bea, bravo ei ca poate, al meu nu prea e pe lichide dar solide baga in el , si zice taicasu ca are burta de somalez.

Si eu am tassimo si il ador, doar ca uit sa imi iau capsule , asa ca sta si cu lunile nefolosit.

Marryan bravo pt intarcat, si in primul rand pt orele de somn.

klau burtica cica creste, eu scad in kilograme, acum am oficial -8 , imi cade vergheta de pe deget.De azi intru la cura de ingrasare.

Lalli mama cat e de avansata Teo se vede ca are un fratior mai mare , si bineiteles e si fff precoce.eu una ma bucur sa vad strugurasi avasati (chiar daca Iancu nu e printre ei ).

Sei si eu ii dau lui Iancu mancare de-a noastra, dar nu prea am mancare de obicei in frigider zilnic, deci bona trebuie sa ii gateasca , in plus Iancu inca nu mananca ff bine neblenduit sa scoate mancarea din gura sa vada ce mananca apoi o baga inapoi , sau sta si o mesteca si apoi se htaraste ca nu ii place si o scuipa.
Superbe creatiile tale toate .

raluca050 la 6 ore e ff obositor, pt ca consider ca am fff mult timp liber dupa si imi propun sa fac atat de multe incat pana la urma ajung epuizata .

Ma intorc la munca

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

camady ce plimbareata esti , super
a fost si Eva cu voi la munte ?
sa te faci bine repede !

nanna de ce esti ingrijorata pt Inez ?

seidana si eu vreau asa tare sa ti vad bibeloul
poate iti faci timp si pui si tu niste poze...

anca l am vazut in poze pe Iancu pe o tricicleta , de unde este , de la decathlon ? cat a costat ?

vreau sa i iau si eu lui T tricicleta , aveti ceva sugestii ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Jade doar ne-am plimbat cu tricicleta aia , dar i-a placut enorm, am zis ca la vara sigur investesc , era in jur de 400 lei.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_toma

Jade doar ne-am plimbat cu tricicleta aia , dar i-a placut enorm, am zis ca la vara sigur investesc , era in jur de 400 lei.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 15+


si de unde era ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

decathlon

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Dbunny: Analizele le-am facut din deget. Oricum al meu are vene vizibile - ca mine. O sa caut si eu un stick pe baza de arnica.
Fetelor, sa nu dati cu pietre ca va zic: intepatura se uita repede si puteti ajusta macar meniul copilului daca are vreo carenta cat de mica. Nu stiu cat de grave pot fi efectele pe termen lung ale unei carente neglijate. Dar na, fiecare face cum crede.
Anca: Oana zicea ca muschiuletul de porc nu e mai gras ca cel de vaca. As incerca si eu sa ii dau lui Dani. Doar ca eu ma gandesc mult pana sa si fac ceva... :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Dbunny o sa incerc sa nu ii mai dau din astea alergene sa vad cum e. knu mai scap de chestiile de pe fund...daca ar avea alergie s-ar inmulti, nu? bubitele...

Azi am cumparat sa ii dau crap... cum sa ii fac?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

salutare,

Ma declar foarte fericita, prima noapte dormita cap coada, Lera nici sa bea ceai nu sa trezit, si cel mai imbucurator lucru a fost pentru mine, ca de cind am zis gata la tita, ea merge in patutul ei seara si adorame singurica...vai nici nu va imaginati ce fericita sunt
nu am prb cu adormitul, iar de 2 zile papa de se bat turcii la gura ei..

tin sa cred ca am facut alegea corecta acum si nu mai devreme cum ma tachinai neamurile si vecinii

dau de baut pentru fiecare

o sa citesc din urma si o sa mai revin, acum ma simt rau de tot, am avut o interventie chirurgicala dentara si a ft fr nasol

revin cu detalii despre analize si mincare

Cea mai fericita de Valeria, 17.08.2011

Mergi la inceput