Inceput de an...

Inceput de an... | Autor: lucialu

Link direct la acest mesaj

http://a1.ro/showbiz/vedete/bomba-andreea-marin-si-stefan-banica-jr-divorteaza-dupa-sapte-ani-de-casnicie-am-decis-de-comun-acord.html
Trist.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

"Surprize, surprize",
"Divortez pentru tine".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Andreea Marin a scris mesajul ala pe un cont de socializare si peste un sfert de ora nu mai poti intoarce capul nicaieri fara sa vezi stirea soc!!! soc si groaza! Andreea Marin divorteaza!!
Shubidubi shubidubiduba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Sunteti rai, mei.
Mie cerbul nu mi - a placut, nefiind prin natura lui monogam.
Stiu ca AM nu este de plans, este o femeie puternica, da' trist este evenimentul.
cat pt a 2-a varianta tv, de data aceasta prestatia este mai degraba in interes propriu si personal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

din cate se pare, asa cum a scris si ea, au planuri de viitor care nu coincid. Adica ea vrea sa plece prin strainatate, dar el nu prea are ce face pe acolo. Unde este mai recunoscut si mai umplut de bani decat in tara, in alta parte ar fi un nimeni. Insa e interesant de aflat daca si de data asta el vrea copilul, asa cum a facut cu baiatul lui. Sa vedem daca zana va fi la fel de incantata ca o alta femeie sa vina sa-i creasca fata, asa cum facea ea cu baiatul lui Stefan. Nu am inteles in primul caz de ce baiatul nu a ramas la mama lui, pentru ca nu cred ca ea nu l-a vrut.
In orice caz nu ii plangem noi de mila la nici unu, sunt oameni care pot trai la fel de bine si confortabil si separat, pentru ca au din ce. Mai rau era daca nu avea cele necesare, dar asa...
Si sentimental probabil ei ii va fi mai bine, nefiind mereu pusa sa dezminta ceea ce facea Banica, si sa bage sub pres de cate ori era nevoie orice grosolanie a acestuia.
Oricum romanii au grija sa le umple buzunarele de bani, privind la tot felul de concursuri care mai de care mai sub limita penibilului , ca acel dansez unde se practica aproape prostitutia la vedere...recompensata din abundenta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Eu am ramas cu impresia ca baiatul statea cu mama lui si ca Stefan il lua la ei in vizita. Se pare ca ii plateste o pensie alimentara destul de mare. Andreea l-a laudat mereu pe baiat, spunea ca se intelegea foarte bine cu ea si fetita, sora lui, dar n-am auzit sa fi spus ca locuia cu ei si nici nu cred.

Fara vreo legatura, mi-a placut cum a cantat Andreea la pian: : http://video.acasa.ro/altele/andreea-marin-banica-canta-la-pian--55ccea877c161e2e9ba2.html (melodia din filmul Ciuleandra, nu-i asa?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy
Adica ea vrea sa plece prin strainatate, dar el nu prea are ce face pe acolo.

roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000)








Da' ea ce-ar putea face in strainatate sa fie la fel de populara ca in Romania?

Nu cunosc detalii,insa mai repede ar avea el sanse(cu ceea ce face momentan)sa faca ceva...

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

ea e cu proiectele ei umanitare, cu UNICEF-ul daca nu ma insel, a mai fost cu astfel de proiecte plecata, pe cand el trubaduru Elvis , nu prea cred sa prinda muzica lui prin alte parti...dar poate ma insel.
In presa romaneasca se vehiculeaza ideea ca ea ar avea de ales intre Paris si Monte Carlo (!)...Vecina cu Raduleasca ? Interesant...
In legatura cu baiatul, din cate spuneau ca sta la ei acasa impreuna cu sora lui, am inteles ca e la el.Daca nu e asa, si e doar la programul de visitare a tatalui, atunci e ok. In orice caz orice divort e dureros pentru copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Roxy, se vehiculeaza ca ar pleca pt a evita orice fel de scandal in legatura cu divortul. Neh, toata smecheria a inceput de cand s-a vorbit de presupusele lui inselaciuni cu Lavinia(tipa aia care seamana cu AM ) si aialalta, profa lor de fitness si paternitatea copilului ei.
Dincolo de schimbarile Andreei inerente maternitatii, problemelor de sanatate avute, mie imi pare ca a imbatrinit brusc de cand s- a casatorit cu SB. Insa mie, desi nu aveam antipatie vis-a-vis de ea, a inceput sa imi placa tot mai mult de ea, de cand a devenit mama. Nu am inteles de ce l- a ales pe el, mai ales ca era ex-ul Raduleascai, episodul agresiv fata de Topeasca, arhicunoscut...dar, am citit intr- un interviu, in care spunea ceva de genul, ca noua, femeilor, nu ne este bine cu baietii de casa:P
Sunt convinsa ca a facut megaeforturi sa tie de casnicie...app: dc aveti ocazia sa vedeti emisiunea de ieri despre ei, Acces Direct, v- o recomand. Este pt prima data cand au tratat si ei, moderatoarea si invitatii, un subiect de genul cu decenta si obiectivism, si ma gandesc ca asta este pt cartea de vizita pe care o are Andreea in regnul jurnalistilor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

roxy,pai eu nu cred ca exista meseria"ambasador uNICEF".

Mai sunt persoane care-s ambasadori insa au o meserie in spate!
Asa ca nu stiu cum se poate trai din asta...

Practic,asta incercam sa spun,el are sanse mut mai mari(cinta intr-un bar d eprofil de exemplu)sa cistige bani...decit ea.

Mi-e clar ca nici ea nu pleaca cu traista-n spinare si cu bani-n buzunar de-o piine,insa cred ca altele-s tzelurile...nu doar a fi ambasador.

Ei...vorbesc si eu,ca oricum nu i-am vazut de vreo 10 ani.Ea era la "surprize,surprize" el un trubadur fermecator(pentru mine cel putzin)

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Andreea Marin este absolventa de informatica ('98 cred), e adevarat ca nu a lucrat in IT si nu are experienta dar oricand isi poate reimprospata cunostintele in domeniu sau le poate folosi in altul. I-a placut televiziunea dar asta nu inseamna ca s-a ratat ca informatician, ca a uitat tot ca si cum n-ar fi facut facultatea. Ideea era ca are ceva in spate la nevoie, o diploma recunoscuta si ca nu-i o frunza-n vant Ca prefera sa faca alte lucruri, televiziune, umanitare, este dreptul ei.

Mergi la inceput