Scandal in handbal

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Da, am pus subiectul aici... nu ca vreau sa fac mare dezbatere, oricum consider ca pentru asta e facuta sectiunea asta a forumului: mai o barfa, un can-can, un scandal... si-s multe pe la noi, din sutele de scandaluri de pe la noi, pe mine subiectul asta m-a preocupat De ce, nu pot spune exact... poate pentru ca sunt fan handbal si cunosteam (de la TV) indeaproape fetele, le urmaream in competitii si a avut un altfel de impact asupra mea decat alte scandaluri (pe care nu prea le urmaresc in general... doar asa, mi se mai pune pata din cand in cand pe cateceva)

Vis a vis de inselat, indiferent cu cine te inseala partenerul/a de viata (cu o persoana de acelasi sex sau de sex opus), suferi, esti in stare de soc, dar in general socul e mai mare daca persoana cu care te-a inselat pertenerul este de acelasi sex cu acesta! Nu stiu de ce, dar asa functioneaza... probabil apar si intrebarile "atunci de ce m-a ales pe mine daca avea alta orientare" etc

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput