Ce ingeras alegi pentru copilasul tau? (concurs)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina08 spune:

Eu as alege pentru fetita mea Ingerasul Sirop Imunostimulent sa nu mai raceasca asa des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanita spune:

Chiar daca toate siropelele sunt utile fiecarui micut, as alege Ingerasul care creste pofta de mancare http://www.daciaplant.ro/products/view/283-ingeras-reg-sirop-creste-pofta-de-mancare.
Am un baietel de 7 ani care, dupa ce ca era el slabut de la natura, s-a mai procopsit si cu o infectie digestiva!Pofta lui de mancare e acum aproape inexistenta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dona01 spune:

Eu as alege Ingeras® - Sirop Stimulent mental

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Pentru mandrutele mele eu as alege ingerasii : Ingeras- Sirop minerale Ca. Mg. vitamina D3 si Ingeras- Sirop Imunostimulent pentru perioada aceasta rece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asmin spune:

Pentru fetita mea asi alege Ingerasul cu Sirop Minerale,Ca,Mg si vitamina D3 pentru ca are nevoie de aceste suplimente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mousel spune:

Ingerasul cu Sirop Minerale,Ca,Mg si vitamina D3 - pentru fetita mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Daca sunt 2prichindei pot alege de 2 ori??:-)
As alege ingeras imunostimulent, ingeras minerale , calciu,magneziu si ingeras sirop pt tuse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Pentru fetita mea cea mare as alege Ingerasul care creste pofta de mancare si Ingeraul cu Sirop Minerale,Ca,Mg si vitamina D3 , iar pentru cea mica Ingerasul Imunostimulent.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tutu81 spune:

Eu as alege Ingeras sirop stimulent mental, este o perioada in care ei asimileaza foarte bine toate informatiile care li se ofera asa ca as vrea sa ii ajut in aceasta directie, mai ales ca am inceput sa invatam engleza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Eu as alege pentru fetita mea Sirop minerale Ca, Mg si Vit D3, deoarece are un puseu de crestere, si avem Ca sub limita normala, as mai alege Sirop imunostimulent, si Sirop de tuse.


Mergi la inceput