Cel putin 5 kg jos!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

ei caro, pai tu esti cum as vrea eu sa fiu, cam la acceasi inaltime tot cam 1.67 am si eu sau poate -1 cm asa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Anna, eu am copii mari (10 si 8 ani), am avut timp sa reajung asa. Rabdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Dupa ce ca n-am facut nici un sport ,ieri am mincat perfect pina seara ,cind am primit niste coltunasi.
Azi aveam +0,5kg.
Sa nu mai vad coltunasi!
Azi suflu si-n iaurt.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

dulci maine rup cataru-n 2, vad ca se incapataneaza sa ramana la 60.0; dar maine va arata 59 :); azi iar am fost pe drumuri cu acte and stuff si singura masa a fost la 15.30, o friptura de vita, dar am pacatuit cu o chifla si o prajiture; insa probabil ca nu voi mai manca pana maine, deci maine astept 59.5 :)
probabil ca sunt si cam deshidratata cum zice sotil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

deshidtatarea is the key :) 59.4 azi, dar probabil tot am ceva dificit de apa desi am baut aseara, adev ca ma cam simt insetata, sa vedem cat din asta se mentine pana maine dupa ce voi baga cafea, ceaiuri si apa la greu azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui anna_a

deshidtatarea is the key :) 59.4 azi, dar probabil tot am ceva dificit de apa desi am baut aseara, adev ca ma cam simt insetata, sa vedem cat din asta se mentine pana maine dupa ce voi baga cafea, ceaiuri si apa la greu azi

Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011

Bravo!
Mi-e si rusine sa spun ,ca ieri am stat numai prin restaurante si azi o sa maninc la fel ,ca e ziua finei mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

mda, deci era de la deshidratare, back to 59.9
mai am de tras pt ultimele 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Eu m-am defectat!
Si miine am petrecere.Sper numai sa nu fie repercursiuni ireversibile.
Am o lene groaznica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

vad ca toata lumea a abandonat subiectul; fie si-a atins tinta, fie s-a mutat la alt subiect
eu am reusit oarecum, de ceva timp am 59.5 :) ceea ce nu am mai avut de 4 ani cred; voi continua usurel ca as vrea sa am cam 57
arat ok, dar burtica tot mai e un pic; in rest picioare f frumoase :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

Felicitari Ana! Eu am ajuns la 53 si de mandra ce am fost demine m-am apucat iar de mancat . Acum constat ca tre's-o iau de la capat, ca le-am cam pus la loc...aaahhh munca mea! Mi-am luat iaurt dietetic, musli si alte cele de dieta si ma apuc iarasi... Mai greu cu sportul, ca nu mai am elan deloc...


Dia,cu Miruna povestitoarea (15.07.2008) si Sofia exploratoarea (21.11.2011)

Mergi la inceput