Clubul "babelor" FIV-oase 71

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

babute dragi,

vin si eu sa pun niste motzate cu pampoane pentru Ady, sa mearga maine livrarea struna!!!!




Many e ffff bine acasa, ma simt si eu in sfarsit mai senina si mai relaxata ( in primele luni am fost cam stresata, era fi programul de treziri infernal) pupici si multumesc pt gandurile bune

Ioana, daaaaaaaaa, si barbate-miu isi aminteste faza cu usa. Mai avea putin si ii lua la bataie pe aia, oricum s-a dat nitel la niste persoane sus-puse pe acolo, dar la astia la stat din pacate cam asa trebuie sa te porti sa ii bagi in viteza. Am citit ce ai scris despre fratiorul /surioara Anei iar gandul tau imi confirma o data in plus ca sunteti niste oameni absolut deosebiti

Lara, sis, nu ne zici si noua ce ascunde burtica pretioasa? Astepti sa deschidem casa de pariuri aciisica? eu as paria pe doi baieti nazdravani ;)

pup toate babele fara exceptie, mai revin in limita timpului disponibil in orele de functionare a forumului ( ca mai nou vad ca si forumeala asta e cu program)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Bunaaaa!
Am citit si eu cate doua-trei pagini pe zi pana am cuprins tot. Ma bucur ca am prins cateva minute sa va salut cum se cuvine.

bombi intotdeauna imi face placere sa te revad
brigid multa sanatate piticilor, dar si voua, parintilor!
ioana La multi ani pentru cele 6 luni!
sandy sti ca eu te admir, da?
many piupici deoasebiti pentru Vladut. Nu sunt aglomerata doar cu munca si casa, ci si cu mutatul. Au avut loc niste intamplari "ciudate" pe scara unde stam si am hotarat sa ne mutam. Asa ca practic, timpul meu liber a disparut complet.
andrew ce s-a intamplat? Ai plecat de la noi? Hai, nu te speria asa de repede, ca esti inconjurat de femei hormonate. In mare, suntem un grup pasnic. Parol
tonirro sa va traiasca "ochisorii ca cerul" de la avatar!
nanne sa sti ca si eu m-am gandit putin la vorbele lui tanno. Mi-ar fi placut sa mai intre pe la noi, dar cred ca va intra cand va implini Bogdanel 18 primaveri. Atunci chiar vom fi babe
mariuca83 am inteles bine? Esti graviduta? Felicitari!
lorelei pupici pentru micuta minune!
qiao esti o femeie care mai are muuuulta dragoste de oferit. Muuultaaaaaa!!!
velvet iti doresc zile frumoase si calduroase!
ana nu te-am mai vazut/auzit/citit de mult. Ma bucur sa te revad
daniela pumnii imi sunt stransi pentru reusita ta europeana!
alex bradul meu este inca la loc de cinste
elly cred ca saptamana viitoare am sa ma intalnesc cu tine. Doar cu tine Ce zici?
aadina cum e fetita ta? Cate kg are? Cand ai dpn-ul?
miky la multi ani si tie, draga de tine...imi plac persoanele care intra pe forum in noul an cu o vorba buna! Iti doresc mult succes in acest an.

hatice, gabyv, carin

Imi cer mii si milioane de scuze daca am omis vreo persoana, dar vin cu un brat de flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o-baba spune:

Va invit la un capitol nou, pasnic, intrigant, asa cum ne-am obisnuit: ca intre prietene.

CAPITOL NOU

Mergi la inceput