FIV CU OVOCITE DONATE - Cap.39

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nucea08 spune:

amalia in Grecia totul costa 4400 eur?cu ei cum se ia legatura prin email? scuze daca te stresez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

poti lua legatura prin e-mail tel sau te pot ajuta eu daca nu te descurci deloc in engleza ai pe prima pagina preturile clinici

amalia tsakoniati
14+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Miracol, dupa un timp nu ti se mai par asa dureroase. Looana, ai dreptate, in burtica sunt mai comode si mai putin dureroase decat in brat sau in picior. Oricum, in picior mi s-a parut cel mai rau. In brat sunt neplacute, minutul ala in care imi face injectia e neplacut si ma mai doare si dupa un pic, dar te obisnuiesti psihic. La inceput ma gandeam cu groaza ca vine ora la care trebuie sa fac injectia, acum nu mai sunt stressata. Cand vine, strang din dinti si gata.
Am auzit multe fete care ziceau ca nu le dor injectiile astea deloc. Cred ca depinde de fiecare. Pe mine ma dor, dar asta e.
Nucea, bun venit! Cris este din Brno, ea nu a facut cu ovo donate, dar a facut la Reprofit. Sper sa mai citeasca pe aici si sa te ajute sa te intelegi cu cehii.
De comunicat prin e-mail nu este foarte dificil, ca te poti folosi de internet sa traduci conversatiile. E important sa te intelegi cu ei cand te duci pentru FIV. Poate te mai suprapui cu vreo fata din RO, in aceeasi perioada si te ajuta ea cu traducerea.

Va pup cu tot dragul fetelor!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

26+ cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nucea08 spune:

mersi amalia incerc si eu cum pot sa trimit mail-uri la clinici,e bine daca ma pot baza pe ajutorul tau la greci,e destul de greu intr-o tara straina,sarcina usoara si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

nucea08 daca ai citit o am pe Miracol la mine acasa

precizeaza de site ul romanesc si de Luminita sa poti beneficia de reduceri analize si hotel

amalia tsakoniati
14+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss21 spune:

Buna dragele mele,

Va citesc cand am putin timp si va tin pumnii celor ce sunteti in focuri sau va pregatiti.:)

Eu incerc sa fac fata greturilor, joi mergem la Reprofit pentru ecograf.

nucea08, contacteaza-ma pe mail crismarcu21@yahoo.com si spune-mi cum pot sa te ajut.

Pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nucea08 spune:

ti-am trimis mail criss,amalia da-mi voie sa iti spun matusico,
mersi tusfrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

nucea08

amalia tsakoniati
14+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica.marin spune:

miracol si danah_78 va doresc realizari depline in zilele urmatoare.
nucea bun venit si sper sa te linistesc spunandu-ti ca noi nu stim engleza deloc,deloc. In ziua punctiei i-am avut alaturi pe draga de Tusferi si pe sotul ei care au venit cu noi la clinica ceeace pentru noi a insemnat f. mult, apoi ne-am descurcat, cei de acolo fac eforturi sa ne intelegem. Comunicarea cu ei a fost f. simpla folosind dictionarul de pe net.
Fetelor imi mai plang de mila dar intre timp i-am trimis mesaj Svetlanei sa ma programeze din nou. Cred ca va fi infiorator de grea asteptarea, dar asta e viata....
Va pup pe toate si va doresc numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica.marin spune:

Amalia felicitari pentru bebei
Va pup pe toate si va tin la curent ce urmeaza sa mi se mai intample

Mergi la inceput