Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Ani,chiar daca nu am reusit inca sa scriu la acest subiect,tu stii ca ma bucur din tot sufletul pt voi si ma rog lui Dumnezeu sa mergeti cu bine,si sa va intoarceti asa cum e firesc sa se intample lucrurile,cu un Alex si mai puternic,si mai obraznic,si mai smecheras......poate sa faca ce vrea el,doar sa fie sanatos.va pup pe amandoi si multumesc si eu din suflet domnului cu suflet mare si tuturor persoanelor care au facut posibila aceasta minune .



-----------------------------------------
ALEX va cere din nou ajutorul:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176454&whichpage=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

scuzatima ca nua am mai intrat sa scriu dar noi de 3 sapt tragem cu viroza si acum inainte de plecare sa agravat dar acum am fost iar la spital si neau bagat pe antibiotic doamne dai sav treaca pana plecam

va multumim si va imbratisam si va dorim multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

sanatate multa, multa la voi !!!


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

la multi ani tuturor femeilor si multa sanatate si un martisor cat mai frumos sa aveti
va trimitem un martisor cu drag adica multa sanatae sa aveti si fiecare zi sa fie una a femeii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

imi pare rau ca nu va pot ajuta in nici un fel din punct de vedere material,insa sunt mama si eu si fetita mea are probleme cu inimioara si de aceea imi pot imagina durerea si ingrijorarea.tot ce pot sa fac este sa ma rog lui Dumnezeu ca totul va fi bine pentru Alex si va doresc succes si multa,multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui deea2685

imi pare rau ca nu va pot ajuta in nici un fel din punct de vedere material,insa sunt mama si eu si fetita mea are probleme cu inimioara si de aceea imi pot imagina durerea si ingrijorarea.tot ce pot sa fac este sa ma rog lui Dumnezeu ca totul va fi bine pentru Alex si va doresc succes si multa,multa sanatate.


draga mea mii de multumirii sa stii ca si un gand bun si mai ales o rugaciune face mult , imi pare rau sa aud ca si fetita ta are probleme si sper din suflet sa le puteti rezolva , multumesc pentru ganduriile bune si pentru incurajare dumnezeu sa va dea sanatate si multa putere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

Iti multumesc din tot sufletel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui deea2685

Iti multumesc din tot sufletel...


multa sanatate sa aveti si sa va faceti bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

LA MULTI ANI tuturor mamicilor sau viitoarelor mamicii si tuturor femeilor va dorim o zi plina de soare si plina de bucurii alaturii de copilasi dumneavoastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

gata bagajul e facut maine plecam spre bucuresti iar luni spre israel multumim tuturor celor care neau ajutat si sprijinit , doamne ajuta sa fie bine si sa venim cu vesti cat mai bune

cat de repede o sa pot o sa dau un semn de viata pana atunci ramane sotul sa va tina la curent si mai ales mihaela

Mergi la inceput