Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

gaby si tomaca au plecat coletele spre voi mii de multumirii pentru ajutorul dumneavoastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim din suflet doamnei M>E au intrat 300 de euro in contul de euro, dumnezeu sa va ajute pentru gestul dumneavoastra bun si multa sanatate sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

au mai intrat 30 de euro in contul nostru de la doamna I.S(yorkshire} va multumim din suflet pentru ajutorul dumneavoastra , dumnezeu sa va dea sanatate dumneavoastra si familei dumneavoastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

confirmam intrarea banutiilor de la doamna A.M 100 de ron , multumim din suflet de ajutor dumnezeiu sa va dea sanatate, multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim din suflet donatoriilor , va multumesc din inima pentru fapta dumneavoastra asa de mare si de buna dumnezeu sa va dea sanatate
T.C.N-100 ron
P.A-M-100 ron
R.R-300 ron
P.D-100 ron

si in euro

C.T.-100E
M.D.F-150 E

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

imi cer iertare fata de donatorii daca ii scriu asa dar nu stiu cum altfel sai trec caci nu le cunosc nici nikul daca vad ii rog sami spuna cum pot sai trec.
au mai intrat 20 de euro de la doamna I>S din yorkshire multumim pentru cea de a doua depunere dumnezeu sa va ajute cu multa sanatate, totodata va rog sa ma mai iertati si pentru faptul ca scriu cu intarziere de o zi sau cam asa dar mie imi arata tot din ziua trecuta doar azi am reusit sa ajung la banca si sa confirm dar daca intra mai tarziu pot doar in urmatoarea zi.
Va multumesc din suflet pentru sprijinul care ni-l acordati pentru ca alex sa traiasca
Dumnezeu sa va dea sanatate si multa fericire tuturor celor care ,fie prin ajutor material fie printr-o incurajare sau un gand bun neati ajutat si ne ajutati
scriu acum caci maine avem terapia de recuperare la ochii facem recuperare vizuala caci alex are vederea sub 0,01 si incercam sa recuperam cu ochelarii si terapie cum putem .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Dragele mele datorita inimii mari a unui om cu suflet mare care astazi a donat 8.000 de ron noi am reusit sa strangem suma necesara deplasarii in israel, pentru ca alex sa fie sanatos din nou , domnule R.A va multumim din suflet de ajutorul dumneavoastra si va multumim caci neati redat speranta si increderea caci alex se va face bine, dumnezeu sa va ajute cu multa sanatate atat dumneavoastra cat si familiei dumneavoastra

cu stima si respect ana si alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

va rog din suflet daca vedeti acest mesaj sa ne spuneti daca va putem trece ca donator cu nikul sau altfel decat cu initiale, va rog frumos

dumnezeu sa va binecuvinteze si multa sanatate sa aveti

ralcat multumim din suflet caci nu neai lasat la greu si ca neai ajutat enorm de mult dumnezeu sa te binecuvinteze cu sanatate si multa fericire si te rugam ca in continuare sa faci parte din familia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

mai am o rugaminte la voi produsele care nu sau achitat la bazar si tot ce a ramas la bazar sa se doneze ionelei ca sa poata fi un copil care sa vada ajutorul si minuniile care se intampla langa ea cu ajutorul vostru .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Doamne, ce veste extraordinar de frumoasa, plang si eu alaturi de voi, de bucurie
Sa-i dea DD tot ce e mai bun in lume donatorului

Any, draga mea, sa aveti parte de acum incolo doar si numai de vesti bune si sanatate


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput