Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

laura25 multumesc din suflet acum am vazut ajutorul tau de a posta pe prima pagina multumesc din suflet






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

va uram un somn usor si noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

am mai pus si noi la bazar

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=48641

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=48642

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

teolinda multumim din suflet pentru urari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

.multumim din suflet doamnei L. E.C pentru donatia de 150 de ron
mii de multumiri si multa sanatate va dorim dumnezeu sa va rasplateasca gestul cu multa sanatate si implinirii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Acum nu de mult am primit si noi data de plecare in israel data este pe 10 martie , nici nu stiu sa va spun cata bucurie si tristete toate asa amestecate le am in suflet, pe de o parte ma bucur ca stiu data iar pe de alta parte stiu cel asteapta iar pe alex si nu stiu daca mai are forta de a lupta si stau si ma gandesc ca eu sunt cea care il duce spre durerea operatiei si cea de dupa si mi se rupe sufletul la gandul acesta dar traiesc cu speranta ca dumnezeu ne asculta si acum rugaciuniile si datoriita inimiilor voastre mari care si acum cand am avut nevoie leati descvhis pentru noi o sa reusim si vom invinge din nou boala si alex va fi un copil sanatos.
va multumesc din suflet celor care ne sunteti alaturi si nu ati trecut cu vederea strigatul nostru de ajutor si ne dati sansa de a fi cu fiul nostru zilnic si de al vedea cum creste
cu respect pentru toti membrii acestui forum va multumesc

ana si alex


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim pentru ajutor laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim din suflet pentru donatie F>M au intrat 10 ron astazi

multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

confirmam plata de la bazar de la tomaca , mii de multumirii si multa sanatate au intrat 66 de ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ani, te pup pe tine si pe Alex, ma uit la poza lui si nu-mi vine sa cred cat de mare si frumusel este.
Cat despre tine...multa putere...multa!!! Te imbratisez strans, strans si sa stii ca ma voi ruga pentru voi.

Pana la sfarsitul acestei luni, voi face si eu o donatie de bantuti, dar pana atunci, voiam sa intreb mamicile acestui forum, daca au nevoie de vreun centru de activitati (gen masuta, cu carticica, numere, pian...), sau de masuta cu scaunel impreuna, pentru copilasi de pana la 3-4 anisori, culoare rosie.
Daca doreste cineva, eu le donez pentru Alex, in schimbul sumei pe care o puteti dona! Pun si poze daca va intereseaza!!Va multumesc!

Mergi la inceput