Fluturasi minunati 2011 (36)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna dimineata!

sa va salut scurt pe doi ca-s pe fuga

Somleac, alerg cam 40-50 min pe zi, depinde, cateodata mai mult sau mai putin, depinde de cat de mult chef am sau oboseala vezi daca nu ai FB, nu stii nimic , acolo am pus si poza cu cat alerg eu si restul de poze de prin vacanta de iarna si multe altele, ca doar ti-am spus ca-s dependenta

Anda, ia zi cum sa te caut pe FB? da-mi PM cu numele daca ti-ar face placere sa te add

Yasmi, faine pozele de la intalneala, le-am vazut si pe cele de pe picasa si pe FB ce living mare ai, poti sa joci fotbal ce faini is copilasii, ai tai sunt ai lui daddy si ai Mihaelei ii seamana mai mult ei dupa cate imi amintesc eu si pe tati lor aratati bine amandoua si tre` sa spun ca Somleac nu-si arata deloc varsta felicitari Mihaela!!!!


nu mai stiu cine si ce a mai spus, revin ca iar nu ma lasa sa stau la laptop



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf deci eu imi arat varsta??? da strumf ai mei sunt a lu' daddy....dar Lucas nu 100% ca si Iasmi :)) juniorul are ceva si de la mine , nah!! livingul mie nu mi se pare mare deloc, chiar mi-ar placea unul de 2 ori mai mare sa pun o masa lungaaaaa su sfetnice.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

strumf deci eu imi arat varsta??? da strumf ai mei sunt a lu' daddy....dar Lucas nu 100% ca si Iasmi :)) juniorul are ceva si de la mine , nah!! livingul mie nu mi se pare mare deloc, chiar mi-ar placea unul de 2 ori mai mare sa pun o masa lungaaaaa su sfetnice.....


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



sincer nu stiu cati ani ai si cati iti arata buletinul,nici pe prima pagina nu m-am uitat eu dupa poze zic cam 27-28 ...deci ma fugaresti sau nu ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

dorina, e bineee, e bineee sincer as fi preferat un 24-25 dar merge si 27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Frumoasa intalnire, Lavinia, Somleac. O gramada de copii.
Yasmi este o adevarata domnisoara, Lucas mie mi se pare ca seamana bine si cu mami, Ilinca nu are treaba cu nimeni pe acolo, iar cei doi cavaleri mai marisori se vede ca sunt pusi pe shotii. Ft frumos, bine ca v-ati intalnit.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
29 saptamani+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Ei Lavinia nu te supara, Strumph voia sa spuna ca atunci cand ai copii, langa tine arati varsta asta, ca in rest vreo 21.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
29 saptamani+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicitas

Ei Lavinia nu te supara, Strumph voia sa spuna ca atunci cand ai copii, langa tine arati varsta asta, ca in rest vreo 21.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
29 saptamani+


sar'mana!! sar'mana!!!!
nu ma suparasem, doar am glumit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

bai frate.....sunt deja nervoasa de la nesimtirea astora cu cazarea.... am ales tocmai un hotel mai cu pretentii , cu capacitate mai mare de cazare, tocmai pt a puteaface civilizat rezervarea,etc, etc....dupa 3 mail-uri si 3 convorbiri telefonice nici astazi nu am primit contul pt a depune avansul.... sa nu mai spun de alti proprietari de cabane care nu stiu cum mama naibii isi atrag clientii cu asa atitudini,....
deci, concluzia? cred ca ma reorientez....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi reorienteaza-te
am fost la arieseni
cu facultatea
zona e frumoasa si salbatica
dar si plictisitoare
in afara de a merge pe jos prin padure
nu prea ai ce face
decat daca s-a facut acum ceva nou
atunci nu era nici macar acest hotel
si se lua lumina des
desi era vara
ce sa zic
eu nu am fosttare incantata de locatie
dar am explicat era acu vreo 10 ani daca nu si mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

miki eu zic sa nu mai stai cu copilul asa
eu as merge la o clinica in germania
sincer
la cate medicamente ia of de ficatelul lui atat de mic
mergi macar la un control
cauta o clinica de copii ca sigur gasesti
si cu ocazia asta faceti si o plimbarica impreuna

Mergi la inceput