Fluturasi minunati 2011 (36)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

miki sanatate multa
daca nu ai luat de la Z de unde?
da cateva idei

lavi nu ma refeream ca nu iesi din hotel
nu am fost in turcia
dar din ce am vazut in programele lor
caci am lucrat si la o agentie de turism
au resorturi nu pe langa orase mari
ci in zone retrase
si nu e genul meu de vacanta
eu nu pot sa merg undeva si sa stau doar acolo
in grecia poti merge oriunde si sunt multeeeee locuri senzationale geografic vorbind
o sa incerc si eu o turcie dar cand vor fi copii mai mari
plus ca luci nu are voie la plaja deci m-as duce pt vizite mai mult si mai putin pt stat la relax

pe de alta parte imi doresc mult sa vad tarile nordice
daca nu vara asta peste un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami , poti sa te duci in partea de vest a turciei si sa vizitezi vechea Troie, sa vezi pamukkale, si chiar si instanbulul, nu de cumparaturi ci Sf Sofia, si alte monumente... eu imi doresc f mult sa ajung in Turcia cu masina , ca la stat cu burta la soare si indopat e frumos, dar mai reau si altceva...
Strumph, ati putea sa va duceti in Turcia in mai sau sept la resort ca au si piscine interioare si ext si e minunat , nu e ff cald..
bine ati putea veni in Croatia , sunt multe locuri superbe, mancare buna... cu nisipul stau ei prost...
miki, sanatate !
somleac ce face Ilinca indianca?
Lavi ce faci ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Delia poop. Uite fac baie scuze te rog am vazut ca ai mai intrebat astazi o data ce fac dar nu am apucat sa raspund cred....

Noi am fost in iule in turcia si nu mi s a parut atat de cald si eram si gravi.....deci fiecare cu gusturile lui si cum suporta caldura

Sunt deja nervoasa cu "astia" cu turismul din ro......astept de 2 zile un nemernic de cont sa platesc avansul pt rezervarea la hotel ....... Mah parca ar fi gratis.....parca ar trebui sa a rog eu de ei sa le platesc eeee bine ar fi asa.... Si este si cel mai renumit, pretentios hotel de acolo......
Mai vb dupa ce imi savurez baia fierbinte cu spuma.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

lavi da zi-ne unde mergeti pana la urma?
ce ai gasit???/ ca nu ne-ai zis nica .. sau e secret?
da eu as muri in turcia in iulie desi suport caldura
eu am prins canicula in grecia si abia mai respiram iar sotul sa il duc de la o mare la alta offffff as vreaq eu
de aia zic sa mai creasca fetele
merg doar cu ele
eventual cu prieteni
si sotul merge doar la munte
ahahahhaha
glumesc
nu cred ca as putea pleca singura dar nici nu mi-ar suporta decat prin martie sau aprilie vreo turcie
si cum voi incepe munca
nu voi mai putea pleca cand vreau
asa ca ramane doar vara
si eventual iarna dupa vreo 3-4 ani cand vor mai creste fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mie imi e un somn... am mai baut o cafea...ca barbatul e la sport si nu pot sa ma culc...si ma doare coloana unde m-a intepat la rahi simt ca parcaam un somoiog acolo...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami, nu este secret, am mai spus cred. la Arieseni vrem sa mergem , la hotel Cristalin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia cum te simti?? ai nevoie de companie virtuala?? puneti un pahar de vin sa te inviorezi :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, vinul ma trage la somn...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Delia, Ilinca indianca face numai traznai. A mai cazut o data in freza de pe fotoliu, n-a patit nimic dar am tras o sperietura de groaza. Degeaba fratii sunt nastrusnici rau de tot si ea vrea sa le faca toate cele dupa ei.

Am fost dupamasa cu baietii la film, "5 eroi de poveste"? cred nici nu mai stiu cum ii spune, eu am dormit jumatate de film si Matia tare s-a mai suparat ca n-am putut comenta cu el "fazele tari"

Miki tare imi doresc sa ne vedem. Chiar sunt curioasa care pe care ne socam mai tare. Nu cred ca ai nostrii sunt "dusi" problema e si de disponibilitatea parintilor, adica cat scandal pot suporta parintii. Si daca noi putem suporta mai mult ai nostri au limite mai largi. Asta e tot, parerea mea hic. Miki tu aerosoli cu reteta ce ti-am dat-o eu nu ai facut? Cu exercitiile tot n-ai nici un rezultat, nu reusesti sa-l convingi? Nu stiu ce sfat sa-ti dau. E clar ca sunteti intr-un cerc vicios, din care nu te poate ajuta sa iesi decat un medic bun, curajos si cu disponibilitate mare fata de voi.Eu zic sa-i bagi vata in urechi si sa-l scoti afara daca nu e vant.

Ufff Delia Croatia e foarte frumoasa. Poti sa gasesti tu ceva pe acolo pentru noi, ca mie mi-ar place mai o tura de Croatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia nu am inteles si de ce nu vrei sa dormi??

Mergi la inceput