blocat user ce hartuieste

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Raspunsul dat de Rufus se aplica integral. Nu este spam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

Ok, mai am o singura intrebare si o sa va rog sa inchdeti topicul dupa ce mi se raspunde:

care-s optiunile mele ca userul respectiv sa nu mai mai provoace sau jigneasca, pe pm cel putin? tinind cont ca nu i=a pasat de ce-a scris Marius acolo, iar voi considerati ca e ok? sau era doar pentru, citez 'cealalta baricada' mesajul ala pus?

mai ales ca alinuk i-a explicat clar cum sa-si dezactiveze optiunea de primire a mesajelor de evaluare, cind s-a mai plins odata, dar a preferat sa le adune, sa aiba motiv sa ma ameninte pe pm ca o evaluez negativ?



Mersi!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Strict legat de mesajul pe care ti l-a trimis allinta pe PM, nu consider ca ar trebui sanctionat din cauza continutului, eventual poate pentru incalcarea avertismentului dat de Marius.



doar "eventual"? si doar "poate"? hmmm, mesajul lui marius parea categoric si clar: "un singur cuvant - cel mai mic"

sau asta intra in categoria "ce-i mai mica si mai mica decat..."(presupun ca stiti continuarea )

dar na, unii zic ca demisioneaza si n-o fac, altii de ce-ar respecta un avertisment cu "cel mai mic"?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Nicavica, nu mi-a trimis niciodata mesaj privat, iar la mesaje private, am raspuns intotdeauna pe privat.


allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Ana, mianna: marius a avertizat-o pe allinta pentru a opri un comportament " insinuant sau direct, persiflator sau la bascalie" la adresa "utilizatorior care au copii cu probleme".
Personal consider ca lucrul asta nu s-a intamplat, mi-am exprimat parerea; "eventual" si "poate" se refera la faptul ca marius era cel in masura sa stabileasca daca avertismentul sau este incalcat, ca doar nu era sa ma pronunt eu pe o actiune a lui marius; iar el v-a spus deja ca nu are obiectii.
Acum eu as inchide subiectul, ca asa a solicitat Ana, insa ma gandesc ca raspunsul meu n-o fi pe gustul ei si ar mai avea ceva precizari, sau chiar mianna ar dori sa-mi spuna exact ce-i mai mica decat ceva la ce s-a gandit ea, ca eu nu am priceput; si am vazut cum si-a luat-o Laura ca a indraznit sa inchida un subiect la care lumea mai avea ceva de spus, chit ca era autoarea subiectului.
Asa ca-s in dilema; ma gandesc sa inchid totusi si daca Ana mai are ceva de spus, sa-mi scrie pe PM si hotaram impreuna ce avem de facut.
Deci...inchis la cererea autoarei.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput