Delfinasi jucausi de iulie-august (97)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

La multi ani Oana!!!! Sa ai parte de bucurii si sanatate mereu!!! Iti doresc mii de impliniri , pe toate planurile, sa fii vesela si optimista ca pana acum! Te pup!

Va salut fete dragi! Sa aveti un weekend fain (desi la vremea de afara.. cam greu...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:



La multi ani Oana!!!! Sa ai parte de tot ce iti doresti si sa fii mereu inconjurata de persoane dragi sufletului tau! Te pup!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Cu scuzele de rigoare pt intarziere
La multi ani Oana!!

Ce ai primit de ziua ta?Cum ati sarbatorit?

Am fost vineri la spital...nu mai vreau sa aud cate zile oi avea de spitalul de stat.
Am ajuns la 8:30, dr la vizite. A fost draguat si le-a spus asistentelor ca venim sa-i ia sange lui Raul, dar ce folos ca tot a tb sa stam pana pe la 10 sa termine vizita si sa vian sa-l consulte. Ok, l-a consultat si a tb sa mearga Cosmin cu ea, la alt cabinet sa screi reteta si efectiv a uitat de el, si a mers la o urgenta...a stat al meu 10 min, s-a enervat si a plecat. Chiar nu le pasa de nimic dr astia...

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 14+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Paula, iti intelleg supararea, mai ales ca astia mici nu au rabdare nici 5sec, dar gandeste-te daca erai tu urgenta. Ai fi preferat sa se ocupe de pacientii din cabinet intai? Daca se ducea la cafea si il uita pe cosmin, intelegeam
Azi sunt pacifista :)) tocmai ce m-am luptat cu mara sa se imbrace si nu m-am enervat. Abia astept sa vina vara sa o las in fundul gol ca m-am saturat de urlete in fiecare zi la imbracat

Ah, va dau si cafeaua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Nu Alice, dar nici nu lasi un om pe hol sa stea sa astepte dupa o reteta cu orele, nu?Putea sa meraga si sa-i spuna lui Cosmin ce se intampla, sau sa trimita o asistenta sa-i spuna sa vina mai tarziu...eu asa cred ca as fi facut.
A spus ca efectiv a uitat de noi...na, ma rog...respectul faca te pacienti. Si sa mai mergi la stat, unde esti tratat ca ultimul om.



Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 14+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Salutare, fete dragi! Ce mai faceti?

Paula, cum au iesit analizele puiului?

Corina, te imbratisez strans.. Putere multa!!

Vic a inceput cu mucisori, timid, dar cred ca pana la urmatoarea vacanta asa o tinem..
Eu am fost plecata la o intalnire anuala la job, pe parte de vanzari. A fost f fain, chiar m-am si dicstrat. Eram usor descurajata, dar asta chiar m-a ajutat. In afara faptului ca ajung pe la 20 acasa nu prea am ce comenta, atat ca de abia astept sa ma acomodez si sa fiu stapana pe situatie.

Pup iu dulce dulce, girls!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Alina, numai vineri ii sunt gata analizele lui Raul...
Ce ma bucur ca iti place la noul loc de munca. Efectiv cand incepi?
Lucrand in distributie, tu iti faci programul cum vrei tu...nu cred ca o sa ajungi acasa asa tarziu!!

Multa sanatate lui Victor!! La noi, eu ma simt cu raceala in gat, tusesc ca naiba...
Inca la Raul se lasa cu plans mersul la cresa, dar a inceput sa-mi zica cum ii cheama pe colegii lui, ce fac acolo ( in afara de plans, ca asta imi zicea si inainte) eu zic ca suntem pe drumul cel bun.

LA MULTI ANI RAMO!!!

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 15+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

LA MULTI ANI RAMO!Sa ai parte de tot ce este mai bun! Distractie placuta si sa ai o zi minunata!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

La multi ani, RAMONA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

La multi ani ramona!!

Paula, ai dreptate, lipsa de comunicare e buba mare la doctorii din romania. Oare ii invata din scoala? :))
Ia si tu niste homeogene, coryzalia, oscilo, ceva.

Hahahhaa radu a luat un bebelus de-al marei si lovea o mingiuta cu picioarele lui (ale bebelusului) si spune "tuuuut" (sut) :)))))

Iuliana, cand incepi diversificarea? Mihaela, voi? Ramona la voi cum merge?

Mergi la inceput