Mamici inimoase de Constanta 165

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

are cineva vreun frigider second hand??..de la 1 aprilie deschidem cabinetul si -mi trebuie pt vaccinuri..am investit atat ca nu mai rezistam...

edit ca nu m-am exprimat bine..il cumpar nu-l vreau donatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Kim, nu am disponibil, imi pare rau. Probabil ca ti-ar trebui un minifrigider.

Imi recomandati si mie un cabinet/medic unde sa fac niste investigatii ginecologice? Cine mai e/nu mai e in voga? Nu pentru sarcina . Dar pentru o urgenta unde as putea merge?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

orice frigider ar fi bun!
tocmai ce mi-am facut un ex complet (exa, eco, lama, PAP)..la noi in clinica daca vrei sa mergi pe mana mea...da-mi un PM si-ti spun unde sa mergi..este super tipa!! (lucreaza si-n spital..este o draguta!). Cu trimitere de MF ,PAP ul este gratuit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Neata,

Ce este cu vremea asta??

Cornelia, mergi pe mana lui Kim, si eu am mers la tipa respectiva, tot in clinica si mi a placut extraordinar de doctorita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Din exces de zel, acum vreo doua saptamani, mi-am scos rotile de iarna, ca oricum nu au prea fost utile iarna asta. Ar fi culmea acum sa iau amenda .

Lulu, multumesc. Deja am programare .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
distractiva ninsoarea de aseara.... s-o fi terminat iarna? sau la noi de abia a inceput
spor la controale, sa nu gasiti nimic negativ pe acolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Isabella!!! Sa cresti mare, frumoasa si sanatoasa!

La multi ani si sarbatoritilor perioadei ce a trecut, la doresc numai bine si multe bucurii!

Cornelia cum se simte Vladimir? A scapet usor de varicela?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Multumesc frumos Cami!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Buna, fetelor!
In sfarsit avem casa in Constanta, dupa 5 luni de cautari !
Pana la urma nu e in Orion residence (s-au dovedit niste neseriosi...) dar e pe aproape, tot pe strada Unirii, fix langa gradinita 45.
De acum trebuie sa ma ocup de treburi serioase: scoala, gradi, medici, biserica...ma apuca plansul numai cat ma gandesc
Alexandra mea este suparata rau, nu stiu cu ce s-o mai incant ca sa-i treaca jalea
Sper din tot sufletul sa-mi suportati nenumaratele intrebari cu care va voi bombarda dar chiar nu cunosc pe absolut nimeni in Constanta si-mi este foarte greu sa ma orientez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Andreea!
007 va doresc numai bine, bucurii si multe realizari!

Cami ma bucur ca ati gasit casuta care sa va placa. Speram sa te putem ajuta cu raspunsuri la intrebarile tale. Cat despre dra ta, este de inteles sa fie suparata, pleaca de langa prieteni, vezi tu cu ce reusesti s-o "ademenesti". Succes!



Mergi la inceput