FIV cu Dr. Dragos Albu 73

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Petty chiar ma intrebam ce mai faci....bine ai revenit si i-ti doresc sa stai cat mai putin pe aici

Draga mea ce inseamna AMH mic?...eu il am 0.62 dar sa stii ca difera de la persoana la persoana ,tu trebuie sa ai incredere ca totul va fi bine si vei fi o frumusica si sexy...

Si menopurul se gaseste la noi la farmaciile sensiblu,pharmalife dar cel mai ieftin se gasesc la FARMACIA TEI..clexane daca ai vezi ca este compensat 50% cu reteta de la medicul de familie..

si ai grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

tocmai ce am vorbit cu Lucia.
Voi face histero la urmatorul ciclu, iara schema de tratament o s-o incep la ciclul din martie cu procedura la sfarsit de aprilie ptr a-l avea pe Terry in echipa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Annika iubita cred ca vom fi in focuri in acelasi timp:si la histero si la fiv...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o-baba spune:

un capitol nou plin cu vesti bune in gasiti aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

CRYSTYNE multumesc tare mult de raspuns.amh este 0,40 .ma gandeam sa iau menopur din ungaria pentru ca am inteles ca este mai ieftin.ianinte de toate vreau sa vad cu cat este mai ieftin.care este diferenta de pret ca poate nu merita efortul de a contacta o farmacie din ungaria.o sa am si clexane.astazi am primit schema de tratament pentru fiv si o sa incep cu anticonceptionale in martie pana pe 02.04.2013 inclusiv.apoi incepem plimbarile la medlife.Am vazut ca si tu esti tot prin aprilie,deci avem sanse sa ne vedem pe holurile clinicii.mie domnul doctor mi-a spus sa cumpar vreo 20 de fiole de menopur daca tot le iau din ungaria insa mi-e teama sa nu reactionez la tartament si sa mi-l schimbe (sa raman cu el).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Fetelor avem casutza noua...va astept acolo

Mergi la inceput