"Buburuzele de 2009 au iesit la soare"(37)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata, las cafea!

Sorina bine-ai revenit, voi ce mai faceti? cum mai sta cu sanatatea Razvan?

Ema si da si nu... depinde de starea fiecaruia si de alti factori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Neata...

Picky, suntem ok, doar ca acum tuseste putin si parca ar avea secretii pe gat. Ma pregatesc acum sa merg cu el la un control.
Fetele tale ce mai fac??


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Neata...mi se scurg ochii in gura, de mult n-am mai simtit asa o lene amestecata cu stare de somn si oboseala....parca am baut toata noaptea.
Sori...aseara ma luase si pe mine cu tuse aiurea....seaca...am tras un gat de sarbutamol si am reusit sa adorm.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Noi suntem bn, nu are nimik (cel putin asa ni s-a spus)

Ema, ma bucur ca ti-am putut fi de folos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Salutare, eu is cu treaba.. insa am dus si fetele in parc si pe Stefi la sport, ca la gradi nu a vrut azi..de maine se raceste vremea...

Acum astept sa vina sotul acasa si sa ma bag la niste clatite... iar in cel mult 2 ore pun si fetele la somn ca nu au dormit la pranz.

o seara placuta va urez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Azi am fost la prima lectie de inot. A fost suuuperrr. Abia asteapta urmatoarea ora. :)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Neata gazelor
Rod un covrig....n-am mai mancat la ora asta a diminetii......nici nu mai stiu de cand...da-s multi ani.
Eu am un un program infernal saptamana asta...nu stiu cum ma mai tin pe picioare...servici de la 7-7 (e saptamana de sacrificiu...dupa vor fi doar 2 zile/saptamana...acu insa nasa mea, la al carui "bizniz" m-am alaturat, e plecata in CO si shad eu...eu centrez, eu dau cu capul), cand ajung acasa doar ma schimb, iau copilul, vine nana'sa si ne pescuieste si merem in parc....cupii se joaca, noi facem "sala in aer liber"...ajungem acasa pe la 9-9 si ceva, pregateste pt a 2 a zi, da-i sa manance....si nani...eu cad lata...a doua zi o luam de la capat. Aseara am ramas ultimii in parc si....ne-am dat pe topogane....noi ca noi, dar sa vezi copii ce incantati erau ca mamele lor se dau pe topogan
Vreau si eu la inot cu Darius....da tre sa imi stabilizez programul si vedem dupa.
O zi minunataaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Neata...

Ema dar ce program "SECSI" ai
Hai ca acum trece sapt si gata, iti revii dupa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Neata gagici!

Noi facem bine,oarecum, copiii sunt putin raciti dar le trece lor ! Tusesc si le curg mucii, sunt amandoi pe paracetamol,lichide multe si odihna . Am venit de ieri la sora-mea , azi plecam acasa. De aproape o luna am inceput sa lucrez ,m-am acomodat bine , imi era teama de facturi sa nu le fac vraiste,dar dupa o problema avuta la sistem si facturi amestecate iesite alandala, la care am reusit sa le dau de capat nu imi mai e teama. Ca sa intelegeti ce spuns,m-am angajat la un magazin unde facem putin mai mult decat doar sa vindem cum eram eu obisnuita ,dar e bine si asa. Lucrez 12/24 12/48 , asa ca am timp si de copii ,si de hobby , sunt si odihnita.

Va pup,iesim afara,revin de acasa sa va pup pe toate .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Bravo fata, super!!!

Mergi la inceput