Gala Cei Mai Iubiti la Desprecopii - 2012

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

E greu sa nominalizezi aici, pentru ca sunt atat de multi useri pe care-i citesc cu foarte mare placere, incat sunt sigura ca voi rata o mare parte din ei.

Intr-o ordine perfect aleatoare, doar cativa ei:
Il citesc cu placere pe capcaun, mesaje usor ironice care pun intotdeauna punctul pe i, reuseste sa spuna atat de multe in atat de putine cuvinte...
Rufus si marius, amandoi ne ofera perspectiva din "partea cealalta a baricadei", si nu de putine ori mesajele lor mi-au dat de gandit si mi-au schimbat modul de-a vedea lucrurile.
kariguld, andacos, buflea, Laura25, nelia, ina.click - sunt doar cateva din fetele pe care le admir si pe care le citesc cu placere

Si nu in ultimul rand, Monica70, pentru lectia de viata pe care ne-a oferit-o tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

In topul meu la momentul actual este inna.click


Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

inna.click. Nu ma simt apropiata de ea deloc, insa merita.




cred ca merita si sa-i scrieti nick-ul corect, nu?

mi-e tare draga si mie, dar de felul meu nu nominalizez pe nimeni nici la zmeurici, nici la coronite. insa orice "firend request" venit de la mine inseamna exact asta (nu, nu zmeurica )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Citesc mereu cu placere pe Nelia (echilibrata), pe Ana Stroe (documentata), pe LadyJ (la subiect mereu), pe Rrox3 (mereu invat ceva nou), pe Rall (feminista mea favorita). Mai numar printre favoriti pe Buli (concisa dar cuprinzatoare), pe Capcaun (aprofunzime si umor)...lista e lunga si nominalizind sigur uiti pe cineva drag (ca la Oscaruri).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

In topul meu la momentul actual este inna.click


Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

inna.click. Nu ma simt apropiata de ea deloc, insa merita.




cred ca merita si sa-i scrieti nick-ul corect, nu?

mi-e tare draga si mie, dar de felul meu nu nominalizez pe nimeni nici la zmeurici, nici la coronite. insa orice "firend request" venit de la mine inseamna exact asta (nu, nu zmeurica )


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




Lasati, lasati, daca imi pun usernames cu puncte si karaktere kapitaliste si komplikate asa-mi trebuie. Gestul conteaza. Conteaza asa de mult incat mi-a crescut deja o coada si ma gudur din ea mai ceva ca un pui de boxer.

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Toate fetele care ajuta la Umanitare si toate care doneaza acolo sunt nominalizarile mele!
Un gand special pentru LauraNicole, colega mea de topic, pe care am cunoscut-o si live, in 2012, dupa atatia ani de colaborare pe net!

Adminii acestui site, Mirela si Florin, care ne-au permis sa fim aproape unii de altii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

In topul meu la momentul actual este inna.click


Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

inna.click. Nu ma simt apropiata de ea deloc, insa merita.




cred ca merita si sa-i scrieti nick-ul corect, nu?



Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





Era ori un banc ori secventa dintr-un film (inclin spre ultima varianta, parca era replica lui Al Pacino, dar ma lasa memoria...); in fine, era asa, ca unul a zis "John Daniels" (referitor la wiskey) iar celalalt l-a corectat:"JACK Daniels!"
replica:"suntem prieteni de atata timp incat imi permit sa-i spun "John""


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:

Am gasit tarziu Gala si Zmeura, dar am de facut nominalizari la ambele.

Omu' bun e MeAlex. Pentru ca lupta ! Cauta scheme, cauta idei, cauta solutii ca sa deturneze barza-n ograda ei. Si pentru ca e om de baza la Aspirante, cu sfaturi pertinente (asta e cuvantul-cheie)!

Si pentru ca Zmeura s-a inchis si n-am apucat sa nominalizez, fac aici doua nominalizari generale :
- pentru mamicile care se cred mai bune, mai calme, mai invatate, mai destoinice, mai duioase, mai cu mot decat altele.
- pentru persoanele care intra la Aspirante si n-au pic de tact.


Mami de dragonita Iris !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

[quote]citat din mesajul lui danielac

Toate fetele care ajuta la Umanitare
Un gand special pentru LauraNicole, colega mea de topic, pe care am cunoscut-o si live, in 2012, dupa atatia ani de colaborare pe net!
/quote]


DanielaC, sentimentul este reciproc.
Pur si simplu nu am cuvinte. Toate persoanele de la Umanitare sunt minunate si admir atat de multe incat mi-e teama ca scriind nume uit pe careva.


Mergi la inceput