CARE ESTE ADEVARUL?

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Citat:
citat din mesajul lui marius

.
Adica sunt cazuri multe de cupluri casatorite si iaca ni' se intampla ce zici tu ca nu prea tine.


Eu nu am patit-o.....inca,de aia presupuneam, mai mult.Dar banuiesc ca o veni si timpul ala,desi io nu o sa las lucrurile asa..m-oi stradui cumva sa nu patesc asa ceva....stiu stiu,acu` o sa-mi urezi succesuri.

Violeto, vorba asta nu o stiam...dar pare un adevar adanc....

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Am reluat io, ca nu-s la serviciu
1) Eumada zice ca masturbarea "nu tine" in cazul persoanelor casatorite, ci doar in cazul cuplurilor unde ei sunt despartiti mult timp sau nu locuiesc impreuna...
2) Marius o contrazice, ca ba da, iaca, poate "sa tina" si in casatorie, se intampla in multe cupluri (iar subiectul era in continuare masturbarea, impotentza ramasese mult in urma)
3) Eumada zice ca nu stie, ca ea nu "a patit-o"(deci nu a patit pocinogu' sa i se masturbeze sotzul si oricum nu o sa lase lucrurile asa, se va stradui sa nu pateasca una ca asta (masturbarea sotului cand are langa el "o femeie adevarata", ca doar numai oamenii cu parteneri jalnici se masturbeaza:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Citat:
Ilinca: 3) Eumada zice ca nu stie, ca ea nu "a patit-o"(deci nu a patit pocinogu' sa i se masturbeze sotzul si oricum nu o sa lase lucrurile asa, se va stradui sa nu pateasca una ca asta (masturbarea sotului cand are langa el "o femeie adevarata", ca doar numai oamenii cu parteneri jalnici se masturbeaza:))


De aici reiese ca numai sotii se masturbeaza, adica sotiile nu se pot masturba? Si-apoi trebuie sa stie toata lumea cind te masturbezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Super tare. Mersi Ilinca de rezumat. Eu citesc din urma doar daca ma intereseaza prea tare subiectul
acus am si eu o curiozitate: de unde stie eumeda ca ea nu "a patit-o"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Poate ca eumeda ar fi auzit zgomote

Mergi la inceput