Poze in galerie

Poze in galerie | Autor: Rufus

Link direct la acest mesaj

Grozava treaba cu pozele astea atasate mesajului!
Dar am o intrebare:
Le incarc in ordinea pe care o doresc eu, ele se aseaza in ordinea in care au chef. Cum pot sa le mut in ordinea in care vreau eu?

Rufus, Tora si iadele

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

au si pozele personalitatea lor :))

ok - il intreb pe admin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da Rufus si mie mi s-a intimplat...la subiectul cu cirnatzii ca eu d fapt le incarcasem(si chiar voiam sa dau si explicatzii pentru fiecare poza in parte)in ordinea procesului tehnologic!!!!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Eu nu reusesc sa atasez doua poze la mesaj. Cand incerc sa dau click la "Apasa si da click aici ca sa incarci" nu am unde sa dau click. nimic, nada.Nu exista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Eu nu reusesc sa atasez doua poze la mesaj. Cand incerc sa dau click la "Apasa si da click aici ca sa incarci" nu am unde sa dau click. nimic, nada.Nu exista.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997, si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 si mama adoptiva de nepoata minunata Ada 18august1995

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11


Nina,mami de,

eu nu vad nici asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

trimiteti va rog un printscreen pe marius@desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Stai ca e posibil sa-mi mearga de pe tableta. De pe laptop si calculator nu a vrut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Printscreen va rog pe mail.

Mergi la inceput