Atentie !!!! cu voucherele la reduceriazi

Atentie !!!! cu voucherele la reduceriazi | Autor: ALEXA1985

Link direct la acest mesaj

Ma gandesc de cateva zile, daca sa scriu sau nu aici.
Am luat si eu in luna noiembrie 2 vouchere de la REDUCERIAZI , la unul trebuia sa primesc un monopoly Disney ( +3 ani) si un mini puzzle, dar ce credeti ca primesc? Un monopoly cu Hannah Montana peste 8 ani si un dispozitiv de masaj. La cel de-al doilea voucher trebuia sa primesc un mini laptop si aici primesc un laptop ce arata a tableta.
Am dat e-mail la reduceriazi si cum nu mi s-a raspuns la vreo saptamana am sunat sa vad despre ce e vorba, si mi s-a raspuns ft clar sa trimit eu prin curier la o adresa produsele si mi se vor returna banii , dar ei nu au pus in calcul ca eu am platit de doua ori transportul si inainte pt a mi se livra produsele "gresite"".
Dupa multe e-mail-uri in care raspunsul mi-a fost dat superficial mi se da urmatorul raspuns:

Conform termenilor si conditiilor site-ului, pozele sunt cu caracter
informativ.

O zi buna,

Echipa ReduceriAzi

SC NET FUTURE SOLUTION SRL


Ce vreau eu sa subliniez de fapt ca la aceasta firma se merge dupa urmatoarea politica: comanda ce iti trebuie ca oricum ti se trimite altceva.

Ideea e ca aceste produse eu le comandasem pt copii mei din campania umanitara , la care voi ajunge miercuri cel tarziu joi , dar nici pana in ziua de azi nu am ajuns la nici o intelegere cu reduceriazi.




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ce idioti.

Toate siteurile de reduceri au ajuns niste porcarii. Acelasi produs il gasesti de doua ori mai ieftin in piata (ca in general cam aia e calitatea, de piata). Poate doar ofertele de turism sa mai merite, dar oricum, si agentiile au reduceri asa ca nu stiu daca merita complicatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Teapa este si getadeal. Au avut voucher pentru tigaie DELIMANO...se jurau ca-i originala...cand colo o porcarie. Ceramica era sarita pe alocuri, capacul de sticla zgariat. Le-am trimis inapoi catre o firma obscura de prin Popesti-Leordeni pe banii mei, evident. astept continuarea. Sper sa n-am surprize cu returul banilor.

I-am sunat pe cei de la getadeal si mi-au trimis mesajul automat ca ei nu vand produse, doar prezinta oferte si ca sa iau legatura cu firma care vinde produsele respective.

In concluzie, evitati getadeal.

Mergi la inceput