Ceasca de punch - 2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

nu era nu joc cu pasii??? pas de furnica, de elefant, de iepure? am asa vagi amintiri....
chiar ca esti harnic, felicitationes!

Ioana, aaahaaaa, asa-i!! ce desteapta is

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

roxana, ma bucur ca ti-au placut jocurile. sa stii ca si amazing alex si cel cu where's my water sunt tari, trebuie sa faca tot soiul de mecanisme si puzzles.

noi ne pregatim de petreceri weekendul asta am doi sarbatoriti, fii-meu cel mare si dl tacica-su, trimitem invitatii, alegem tort, lumanari... din astea

am o intrebare pt mamele de pe continent: ce alta sugestie in afara de pizza imi dati pt petrecerea copiiilor? m-am acrit eu de standardul party= pizza

julia, drum bun, sa ajungeti fara aventuri si sa va bucurati de vacanta!

rufus, asta da harnicie...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Buna de dimineata la mine ...

Ce jocuri sunt alea care ii plac Roxanei ? Cred ca am sarit peste subiect ...le mai pui o data ca sa le download si eu ?

Eu azi am Christmas Concert la scoala - adica stiti voi, un fel de serbare, unde toate clasele urca pe rand pe scena si canta de Craciun. Tot azi am Christmas Party la companie ... la exact aceeasi ora cu spectacolul de la scoala. Va rog sa ma felicitati, am ales sa ma duc la scoala, desi puteam sa-l trimit doar pe tatal lor ...

Ai mei de doua zile au reluat joaca pe WII cu Super Mario. Se intampla ceva, o fi chestia asta cu Santa, dar sunt extrem de cuminti, de doua zile se joaca amandoi fara sa se certe, fiu-meu citeste fara sa-l amenint ... it's too good to be true.

Azi in lunch ma duc la magazinul de jucarii ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah ! Si mai vroiam sa va spun ca sunt foarte mandra de compania asta de la Pinguini ....avem 4 moderatori pinguinatzi - Viv, Ruf, Rox si mai nou Alinuk ...plus dna Laura care stiu eu ca ne citeste .

Stiu, stiu, sunt o oportunista !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Ah ! Si mai vroiam sa va spun ca sunt foarte mandra de compania asta de la Pinguini ....avem 4 moderatori pinguinatzi - Viv, Ruf, Rox si mai nou Alinuk ...plus dna Laura care stiu eu ca ne citeste .

Stiu, stiu, sunt o oportunista !!!



ca sa-ti creasca mandria si mai tare, afla ca-s mult mai multi cei care citesc . Si nici nu se poate altfel ca prea sunteti dezinhibati in ale umorului si ar fi pacat sa nu profitam si noi ...Tin s-o salut pe aceasta cale pe nasha pinguinatzilor Tanti Z, care cred ca inca mai citeste pe-aici cand i se face dor ...

Mos Craciun exista !!!

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz
( 02.10.2007 )

Oamenii sunt facuti sa fie iubiti si lucrurile sunt facute sa fie folosite.
Confuzia in aceasta lume este ca oamenii sunt folositi si lucrurile sunt iubite !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

poftim, doamna buflea,

denisa, ai mei se joaca pe tableta nu lucreaza sunt jocurile din seria monkey care le plac mult - preschool, math, reading - aici e doar linkul la pre-school, dar pe undeva pe pagina usnt si celelalte maimutele de copii mai mari

https://itunes.apple.com/en/app/monkey-preschool-lunchbox/id328205875?mt=8

mai au niste chestii de logica, amazing alex, who stole my water or smth cu cun crocodil si of course angry birds, grabaton si alte chestii razboinice rau - ia uite ce de idei de cadouri :)

https://itunes.apple.com/ca/app/amazing-alex-hd/id524334658?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fgol.grabatron1

la noi nu fac serbare de craciun la scoala... isi fac ei intre ei cookie day si pijama day si asta e tot. funny ca si teacherii sunt tot in pijamale


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Ah ! Si mai vroiam sa va spun ca sunt foarte mandra de compania asta de la Pinguini ....avem 4 moderatori pinguinatzi - Viv, Ruf, Rox si mai nou Alinuk ...plus dna Laura care stiu eu ca ne citeste .
Stiu, stiu, sunt o oportunista !!!


ca sa-ti creasca mandria si mai tare, afla ca-s mult mai multi cei care citesc . Si nici nu se poate altfel ca prea sunteti dezinhibati in ale umorului si ar fi pacat sa nu profitam si noi ...Tin s-o salut pe aceasta cale pe nasha pinguinatzilor Tanti Z, care cred ca inca mai citeste pe-aici cand i se face dor ...

Ahaaaaaam, atunci toata lumea care ne citeste sa pofteasca si sa ne si scrie - nimic despre nimic, asta este mottoul nostru.

Si Tanti Z, daca trage cu ochiul ,sa puna mana si sa ne nasheasca la loc ca de cand a plecat dansa a mai aparut un Madagascar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
...plus dna Laura care stiu eu ca ne citeste .



guilty as charged


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Hello si de la mine,
Julia ce mi-ai fauct cu domnul brunet, cute, si cu niste ochi devastatori, vocea vine dupa astea

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Doamna Detetctiv si posesoare de gorgeous kids, sunt tare mindra de decizia dvs si poate reprezent aun AS in mineca pt dvs in discutia cu sotul despre REVELION-deci can afla care e treaba cu noul sediu -sapt asta or cea care vine?
Eu azi am Christmas Concert la scoala - adica stiti voi, un fel de serbare, unde toate clasele urca pe rand pe scena si canta de Craciun. Tot azi am Christmas Party la companie ... la exact aceeasi ora cu spectacolul de la scoala. Va rog sa ma felicitati, am ales sa ma duc la scoala, desi puteam sa-l trimit doar pe tatal lor ...

Ai mei de doua zile au reluat joaca pe WII cu Super Mario. Se intampla ceva, o fi chestia asta cu Santa, dar sunt extrem de cuminti, de doua zile se joaca amandoi fara sa se certe, fiu-meu citeste fara sa-l amenint ... it's too good to be true.
Sa imi spui si mie dc mai descoperi ceva si dc intr-adevar o fi si de la Santa ca parca si fii-mea, e la fel,exact cum zici, si se pare ca de wii a devenit si fii-miu interesat-ceea ce e good!

Azi in lunch ma duc la magazinul de jucarii ...
Ai venit,care e damage-ul si ce ai gasit si unde


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Citat:
citat din mesajul lui Aqai

poftim, doamna buflea,

denisa, ai mei se joaca pe tableta nu lucreaza sunt jocurile din seria monkey care le plac mult - preschool, math, reading - aici e doar linkul la pre-school, dar pe undeva pe pagina usnt si celelalte maimutele de copii mai mari

https://itunes.apple.com/en/app/monkey-preschool-lunchbox/id328205875?mt=8

mai au niste chestii de logica, amazing alex, who stole my water or smth cu cun crocodil si of course angry birds, grabaton si alte chestii razboinice rau - ia uite ce de idei de cadouri :)

https://itunes.apple.com/ca/app/amazing-alex-hd/id524334658?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fgol.grabatron1

la noi nu fac serbare de craciun la scoala... isi fac ei intre ei cookie day si pijama day si asta e tot. funny ca si teacherii sunt tot in pijamale


_

Aqai-saru'mina de link,o sa downloadez si eu foro sure primele 2,legat de PJ day, I never liked,mi se pare cam aiurea,plsu ca fii-me anu are PJ groase, doar din bumbac si eu nu as trimite-o asa, doar cu astea,mereu a treb sa improvizez
Cum se simte prizlea, i-a trecut virusul?Santate!
A si ai fost la concertul simphonic cu colinde, dc da le-a placut la copiii ca mergem si noi simbata, doar fetele aici la noi in M.
Laura-ce mai faci,ce primesc gemenii tai de la Santa?
Rufus-ce harnic esti,vii si la mine sa faci din astea under my terms?
Ce stiti de Mada, Vivi si Alinuk -sper ca sunt bine
Am fugit la treburi, multe rau si in WE vin si corii,asta ins maine sa gatesc, dar cred ca pestele cu cartofi e suficient.

Mergi la inceput