Ceasca de punch - 2

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Vivi..cm la 4 am ora romaniei?

Da`de unde stii?ai avut o relevatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada


Este curent,este internet....bre..sa stiti ca ma bucur ca v-am cunoscut in caz ca dispare internetu`.....

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Asta ar fi cam la fel de rau ca si sfarsitul lumii...

Dimineata se circula atat de bine prin Bucuresti, pe o ninsoare deasa incat cred ca ori a plecat deja lumea la munte, ori stau in familie de 21.12.2012 !
Viviana, zici ca a fost deja ? Ca la radio inca o anunta.

In alta ordine de idei am avut petrecere la cupil, revin sper cu poze, sa ma laud si eu printre atatia copii frumosi de pinguini.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

KAri, incearca si ceai de ceapa - are un gust infect dar 2-3 cani calde/ zi o sa amelioreze simptomele. Calde, nu fierbinti!

Am scos si eu capul ca ghiocelul, ca de vinerea trecuta m-a tinut fie-mea in focuri cu o raceala banala care a ajuns la voma in jeturi si refuz sa mancare de am ajuns la camera de garda . De 2 zile a inceput sa mai manance cate ceva si sper sa se refaca. Are o fetisoara palida si niste cearcane de parca ar duce greutatile lumii pe umeri.

Buflea, azi trimis coletul. O sa ii scriu Soranei sa ii multumesc pentru intelegere.

Am vazut poze de pe la serbari: niste copii foarte frumosi si talentati! Sa va traiasca!

Azi am scris si eu felicitarile si pentru ca nu erau pliate, am constatat cand le-am indoit ca am scris unde nu trebuie. Asta e!

Revin, ma duc sa vad ce vrea sa manance Bebelincozaura.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo pinguinelor

daca scrieti aici, inseamna ca e bine. e chiar foarte bine.

Ioana, sanatate bebelicozaurei. ceai de ceapa? o sa fac, doar n'am sa mor daca-l beau.

feciorul ma anuntat dimineata fix la 06:33 ca inca n-a venit apocalipsa si sa am grija pe unde merg azi sa supravietuiesc in caz ca... nu de alta da sa nu ramana el fara mancare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Mai,Marius a pandit-o pana pe la 6.30...cum nu a venit s-a culcat cred...acu` o pandim noi...mai ca nu mai poci....


Gluma,gluma,da eu am o nebuloasa pe creier:
Cata prostie umana trebuie sa existe ca sa se bata atat moneda pe asta?
Auzi asteapta astia in direct sfarsitu` lumii...ptiu,nu credeam ca sunt atat de multi saraci cu duhul....asa de avizi de senzational..maine oare ce or sa mai spuna?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada


Cata prostie umana trebuie sa existe ca sa se bata atat moneda pe asta?
Auzi asteapta astia in direct sfarsitu` lumii...ptiu,nu credeam ca sunt atat de multi saraci cu duhul....

Madalina






vezi unde a dus tehnologizarea?!!

viviana, jezzz serpi in dulap? e valabil si la noi cu copii mai mari? ca fii'mio a trecut de etapa cand colectiona toate de pe afara.

Aqai, fi pe faza, verifica sertarele din casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Lali super pozele si fecioru'! bestial tortu cu angry birds, clar a fost in trend anul asta!

Ioana sanatate don'soarei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

acus ma duc dupa dvd -ul de la serbare si am niste poze profesionale....

Lali...deci mingea aia rosie e angry birds.....Eva a zis ca e frumoasa dar pacat ca nu o poate manca....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali

Citat:
citat din mesajul lui eumada


Este curent,este internet....bre..sa stiti ca ma bucur ca v-am cunoscut in caz ca dispare internetu`.....




Asta ar fi cam la fel de rau ca si sfarsitul lumii...

Dimineata se circula atat de bine prin Bucuresti, pe o ninsoare deasa incat cred ca ori a plecat deja lumea la munte, ori stau in familie de 21.12.2012 !
Viviana, zici ca a fost deja ? Ca la radio inca o anunta.

In alta ordine de idei am avut petrecere la cupil, revin sper cu poze, sa ma laud si eu printre atatia copii frumosi de pinguini.




Adica e mai rau ca v-am cunoscut?

Mai ai baiet mare......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

acus ma duc dupa dvd -ul de la serbare si am niste poze profesionale....

Lali...deci mingea aia rosie e angry birds.....Eva a zis ca e frumoasa dar pacat ca nu o poate manca....

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Nope, mingea e planeta rosie de la Angry Birds Space, si era supercomestibila... cioco neagra, alba, fructe !

Si pasarile, si porcii erau din martipan bun, bun. Azi a mancat fecioru ultima pasare si prastia. Nu pot sa va spun ce foiala a fost in jurul ospataritei care taia tortul !



Mergi la inceput