Asp.opt.(815) Felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

Buna fetelor!
Va rog sa ma primiti si pe mine in randul vostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

sunt si eu o aspiranta (nu chiar optimista, pt ca optimismul s-a cam pierdut pe drum).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

va citesc de multa vreme, doar ca nu mi-am facut simtita prezenta in niciun fel pana acum.
Inteleg ca trebuie sa scriu mai multze mesaje, ca sa apara in timp real, asa ca ma execut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

inca nu m-am prins cum functioneaza treaba asta cu scrisul pe forum, asa ca-mi cer scuze daca fac greseli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

sper cel putin ca mesajele mele sa le fi scris la subiectul la care doream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iancuelena spune:

buna iarina imi pare nespus de rau ca treci prin asa ceva.....sincer nu am cuvinte...pt ca orice ti-as spune e greu,iti pot spune ca trebuie sa lupti in continuare si pana la urma va fi bine, ca si mimi si eu iti zic ca intradevar nu prea ai de unde sa sti de la ce sa intamplat dar tot odata e bine ca faci analizele.....
sincer mie mie peste putere sa-mi inchipui cum se intampla asemenea drame cand totul decurge bine in sarcina si cu 1 zi sau cateva zile se intampla nenorocirea........
oricum DD va avea grija de tine si de fetele care au trecut prin asa ceva si pana la urma o sa vina bebe sanatos......
te pup si iti doresc insanatosire grabnica atat fizica cat si pshica....
voi cf? eu tot la munca si debea astept sa termin si sa ajung acasa......aici e un ger...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

Acum sa va spun cate ceva despre mine. Dupa cum am scris si ma devreme, in prezent sunt aspiranta, dar cu mai putin optimism, pt ca astept de mult timp un bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

sunt putin mai inaintata in varsta decat majoritatea dintre voi, dar inca nu mi-am pierdut speranta chiar de tot, pentru ca iubesc foarte mult copiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

pana acum am tot investigat, am reparat tot ce trebuia reparat (cel putin la mine), dar uite asa a trecut timpul, rezultatele intarzie sa apara, iar disperarea si depresia mea creste tot mai mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

luna aceasta am hotarat sa luam o pauza de la vizitele la medic si analize, iar din ianuarie sa o luam de la capat, probabil cu o inseminare

Mergi la inceput