Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

La multi ani!
sa aveti un an nou minunat, sa fiti fericite si iubite si mereu alaturi de cei dragi. sa se sparga ghinioanele in 13 si sa aveti parte de tot ce va doriti: un job, poate unul mai bun, o iubire, gasirea linistii si a echilibrului...
sa aveti ghioceii sanatosi si voiosi in fiecare zi.
va imbratisez pe toate cu mult drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Hey va pup si pe 2013!!!!!!! va doresc numai bine si impliniri cat carul!

noi am petrecut frumos, am luat-o de pe 30, am mers la un film la mall, 3d"viata lui PI", ff frumos, am facut ceva cumparaturi si de abia am ajuns pe o ceata groasa, acasica.
De Rev Ari a petrecut la bunici, noi am stat acasa si ne-am simtit ff bine cu niste prieteni apropiati, am gllumit, karaoke, de toate..am rezistat cu burtica pana la 4.30 si apoi ne-am retras in vastele apartamente
de dimi ei au plecat la copilasi, si noi mergem sa ne recuperam shtrumfita, mi-e asa dor de eaa.......am vb la 12 noaptea, dar astazi mergem cu sorcova, plugusorul, d-astea..
acum gata uit si de somn si de tot, o luam din loc.
Ramona- e cam grea decizia, insa nu prea e de ratat....eu fara Stefan n-as merge, chiar dc nu e loc, s-ar simti rau fara voi toti, nu stiu eu asa simt, sper sa iei decizia ce amai buna si sa profitati de ocazie, bafta!
Novus- sanatate multa si colinda frumoasa.

va pup, un an nou linistit!


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 28
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Bine v-am regasit in 2013!!!

Mie imi place 13, pt.ca stau la apratamentul 13 , nu consider ca e cu ghinion desi am dat o carutza de bani pe el

Cum am petrecut de Revelion ? Pe seara ne-am dus la fam.fratelui,pe 23:00 ne-am intors acasa , s-a trezit Naty cu juma de ora inainte de noul an, mi-am luat copii in bratze si ne-am asezat in fatza genului sa admiram artificiile. Am deschis o sapmanie de copii si am baut impreuna cu Stefan.

Ehe, despre calatoria cu vaporul sunt multe de spus. V-am zis, m-ar incanta mai mult sa plec cu Stefan, ar fi superrr incantat sa calatoreasca cu avionul dar mai ales cu vaporul de 5ooo pasageri... din pacate nu am cu cine o lasa pe Naty. Pe Stefan il las la fratele, nu cred ca mi-ar simti lipsa prea tare pt.ca se joca cu varu`su de 6 ani (un dezastru fac prin casa). Daca ar gasi sotul un coleg care sa-l accepte pe Stefan in camera la el ar fi bine (doar in acte pt.ca o sa dormim toti 4 in camera la sot. Acolo nu ai voie sa locuiesti mai mult de 2 pers.in camera de crew din cauza regulilor stricte)
Mancare se gaseste din belsug, este bufet suedez atat la pasageri dar si la crew-members.
Eu voi fi singura cu fetitza pe aproape toata ziua pt.ca sotul lucreaza pana la 18:00, deci si calatoriile in porturi le voi face singura nu ma pot aventura prea departe de vapor. El termina contractul la sf.cruzierei , e posibil sa venim in aceeasi zi dar nu stiu daca si cu acelas avion pt.ca, compania e cea care ii cumpara biletul... in orice caz, ce intalnim in Bucuresti.
Imi doresc tare mult sa-l iau si pe S., sper sa gaseasca sotul o pers.care sa semneze pt. S.ca il tine in cabina pe toata perioada cruazierei.
O alta prbl.este cea a actelor, nu avem inca procura si sa vedem daca rezolva el pe vas, am inteles ca, capitanul are atributie si de notar...

O intrebare : copii platesc bilet intreg ? Care este regula ?






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

La multi ani si un 2013 minunat!

Noi am sarbatorit acasa in 4, printr-o conjunctura am ajuns pana la urma toti 4 in fata geamului la miezul noptii. La anul mergem la atificii in oras :)

azi astept cu interes racitura de urechi si salata boeuf fara carne, trimise de bunica. e un friiiig afara de nici pe ilinca nu imi vine sa o las sa iasa......

noutati nu avem. au inceput sa ne sacaie partzuletzele, dar in sensul de somn agitat ziua, noaptea bat in lem, numai papa...colici nca nu, dar am si decretat ca n-o sa avem....

ne-am externat pe 18 cu 3110g ar alaltaieri avea 3560, deci zic ca e ok, ne inscriem in cele 900g/luna pe care le lua si ilincul.

si cea mai buna dovada ca e fata lu ma-sa e ca si cu cele mai agitate pirtzuri, adoarme imediat daca aude o piesa de-a lui Ozzy Osbourne :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello in 2013 !!!

A mai trecut un an si ma bucur ca ne gaseste in aproape aceeasi formula, sper ca si urmatorii ani sa ii petrecem impreuna, bucurandu-ne de minunile din viata noastra care ne-au adunat aici !
Sa fiti sanatoase in noul an ca restul se rezolva toate, stiu ca puteti face fata oricarei provocari !!

Noi am petrecut tare frumos, alaturi de prietenii nostri, cel mai important lucru e ca suntem sanatosi si voiosi !




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

La multi ani! 2013 sa fie un an cu noroc si impliniri!

Ramona, cel mai bine ar fi sa il luati si pe Stefan. Crezi tu ca pt el nu ar fi nicio problema daca l-ai lasa acasa. Chiar daca are cu cine se juca. In fine, poate se rezolva cumva bine pana atunci.

Pisicule, bine ca sunteti bine si in grafic.

Noi am petrecut aseara cum petrecem de 4 ani incoace. Adica eu si Rares. Omul a fost de servici.

In timp ce il imbracam pe Rares aseara (spunandu-i ca ne imbracam frumos ca vine Revelionul) s-a auzit galagie pe hol afara iar el disperat "hai, mami, repede ca au venit <revelionii>"

Sigur a inteles ca revelionul e un fel de colind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Ramona- Copii pana la 2 ani (in principiu) nu platesc, pentru ca stau in brate la parinti sau intr-un patut special (daca au avionul resp si ceri tu). Sunt companii, care pot cere pana la 10% din pretul unui bilet intreg.
Cei peste 2 ani platesc un bilet intreg,dar poti sa mai prinzi reduceri. Stiu ca la Air France red pot ajunge la max 33%.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

La multi ani!!! Un an frumos si plin sa aveti! Va pup cu drag!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

La multi ani, fete dragi! Sa aveti parte de fericire si dragoste! Va pup!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput