Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Mada, nu ati sughitat aseara ? v-am pomenit ca parte lipsa a echipajului de Budapesta, erati invitati si voi la Timisoara
La anu' sper sa nu va mai tineti de glume si sa veniti cu noi

Ma bucur ca sunteti in grafic !!



Costin a garduit, iar noi ne-am culcat devreme.... ceva contractii am avut aseara... sughit nu.

Abi astept sa mergem in www.youtube.com/watch?v=D5L8Z06S83E" target="_blank">Timisoara!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 32+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Novus distractie maxima!
Madasa dea Dumnezeu sa fiti in parametri pana dupa saptamana 36-37-38
Matza gri cum e acasa?
Bebe voi cum sunteti?

O seara placuta va doresc!
PS:las o foto cu Isabella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

La multi ani, Stefan! Sa ai o copilarie minunata!

Felicitari Ayla!

Floric, la cate saptamani a nascut Ayla?

Eu sunt cam lesinata, cred ca si de la vreme, ploua de zile intregi, parca nici n-a fost Craciunul. Keutu iar e cu muci, ma dispera! in rest ne dam toata ziua pe tobogan ( daca nu aveti, va recomandam achizitionarea unuia) in toate pozitiile: clasic, urcat invers, dat drumul pe burta ori cu capul inainte ori cu picioarele, dat drumul la masinuta si apoi copilul dupa ea, alunecat si masina si copilul simultan, dat drumul pe-o parte etc.

Mada, ma bucur ca e totul in regula!

Bebe, ce cauti la dr aia? Alta la care sa-i dai bani, dar sa fie nitel mai amabila si mai interesata, n-ai gasit?

Novus, vreme si petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Dodo, unde-i poza?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi,
o zi cum o doriti...si las si cafa ...in alta foto..oare o sa o vedeti?


Citat:
citat din mesajul lui Kea

Dodo, unde-i poza?


Keutu cheliutu
In galeria mesajului sub semnatura...nu o vede oare nimeni in afara mea?!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Kea, nu stiu exact la cate saptamani a nascut Ayla. Scrie pe fb. Oricum ea era multumita ca ajunsese pana la termenul respectiv caci de o luna si ceva se tot chinuia cu contractii mari si internari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Kea, ce de posibilitati mai aveti pe un singur tobogan.

Dodo, eu vad pozele. Dar sunt la serviciu unde am alt sistem de operare.
Si eu servesc cafea acum. Deh, ma prostesc si eu la final de an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!

Noi ne-am gandit sa marcam cum se cuvine finalul de an asa ca daca tot am rarit-o cu tusea si mucii, am inceput cu vomitaturi si diaree , Pisi primul si de aseara si Ada asa ca sunt cam zombi, am dormit pe reprize pt ca Adei ii sarise somnul si vroia desene
Ma bucur ca e tare intelegatoare si daca i-am explicat ca trebuie sa bea apa cate o gurita, asa a facut ! plus ca de dimineata i-a explicat si la Omi cum trebuie sa bea apa

Sper sa isi revina azi ca maine de dimineata ar trebui sa plecam catre Budapesta, Timisoara am anulat-o deja




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Dodo, acum o vad! Are aerul unei adevarate domnisoare, nu a unei gagalice de 3 ani! e frumoasa foc!

Novus, sanatate adei! Si noi am vomitat toata noaptea, iar are muci din aia ce i se duc direct in gat, ca doar ii auzim, dar cu pompa nu scot nimic, iar respira cu greutate de i se ridica tot pieptul si ca atare am inceput din nou tratamentul de urgenta cu spray-uri, asta cand mai aveam cazeva zile si ne scapam si de cortizon. Of!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Dodo, eu nu vad nicio poza

Kea, sanatate multa si voua !

Ada vad ca nu a mai vomitat azi, nici diaree nu a avut, banuiesc ca e de bine, o fi vreun virus mai de treaba


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput