FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

smaikule de la 26 saptamani, incepem sa numaram invers, nu-i asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna fetele !
Tusferi iti raspund in locul Loanei nu vrea pe listuta si are motive intemeiate (spioni)
Noi2 noi am fost pe 3 dec la medic si ne maiducem pe 17 dec si tot atunci discutam despre cerclajcare il vom face la 13 saptamani in rest suntem mai bine greturi usoare in schimb dormim putine ore noaptea 3-4 ore da ne facem noi maridupa bataile inimilor cica ar fi perechie


amalia tsakoniati
9+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

noi2, wish, tusferi
aristico cam da; plus ca decembrie trece repede repede
rodica drum bun
stefana pe cand beta? eu am facut la 7 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Stefana eu la 5ziledupaETam facut test pipi

amalia tsakoniati
9+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa2012 spune:

Salutari tuturor fetelor ! Intru rar pe forum , insa de fiecare data observ cu bucurie ca se mareste numarul gravidutelor si cel al mamicilor.
Eu urmez acum tratamentul cun Dufaston si astept sa imi vina ciclul pentru a stabili planul de bataie cu dr. Stephan.
CRISS21, iti multumim pentru ca esti alaturi de noi. Am fost asta vara la Reprofit la o consultatie si am ramas impresionata de tot ce am vazut. In cazul in care vom avea nevoie de informatii, te vom contacta.
Sa auzim de bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Asa de devreme?
Si eu ma gandeam daca vineri, la 10 zile dupa transfer, as putea face un test sau ar fi prea devreme!!!
Maine as fi in ziua 6. Acum m-ati pus pe ganduri (Smaick si Amalia).
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

smaick
in primavara incep sa soseasca berzele cu colete pretioase!

stefana
eu de fiecare data am testat din sange la 7 zile dupa ET, iti doresc sa ai un BETA MAAARE, oricand ai face-o!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss21 spune:

Wish24,
Depinde cu ce o sa va deplasati prin Brno si cat sunteti dispusi sa platiti. Aproape de clinica sunt Voronez I si Voronez II, 4 stele la aproximativ 20min pe jos, dar greu de ajuns la clinica fara a schimba mijloacele de transport. Pretul este in jur de 100 euro.

Mai departe de clinica hotel Brno, 3 stele, pret acceptabil, pt a ajunge la clinica trebuie schimbate mai multe mijloace.

Aproape de gara sau de statia Student Agency este Grandhotel, preturi putin mai mari, pt a ajunge la clinica tramvaiul nr 1 luat de la gara.

Daca ai intrebari nu ezita sa-mi scrii PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Buna,

De cateva luni bune urmaresc ce se discuta aici si ma bucur cand aud de o reusita sau ma intristez cand lucrurile nu merg asa cum ar trebui.
Azi, m-am gandit sa ma alatur voua :).
Ca si voi, vreau un copil chiar daca nu e o treaba usoara :).
Pentru ca am 45 de ani, sunt nevoita sa merg in strainatate pentru donarea de ovocite si m-am gandit la clinica Unica Brno din Cehia. As vrea sa va rog sa-mi spuneti ce parere aveti de aceasta clinica, daca stiti!
Am vazut ca, cele mai multe din voi merg la Reprofit Brno.
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Tusferi, bine ca mi-ai amintit... sunt in urma cu multe....
Stefana,draga mea, senzatia aceasta de nesuportat nimic peste burtica am avut-o chiar din ziua 4-5 dup transfer, iar pirn saptamana 7-8 a trecut. Beta am facut la 7 zile de la ET si a fost 68 parca.. deci cu incredere poti face un test de sange, iar eu cred ca va fi foaaaaarte pozitiv. Bafta mlta!
Wish, Smaick ,
Amaliaro, vrei iubita din somnul meu?? Dau cu placere tuturor doritoarelor! Deja mi-a trecut ora si ma indrept spre patut! Cred ca dorm 12-14 ore/zi, se vede ca gandacica deja seamana cu tatal ei! Somnorosi amandoi!
Va pup!

Mergi la inceput