FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

fete dragi, va multumim din sufletel pentru urari.
va dorim sa va indepliniti si voi visele cu bebelusi.

Bichi va pupam cu drag, familie mare si frumoasa. SA FITI SANATOSI SI FERICITI!

Irinuca va tinem pumnishorii stransi sa aveti o intilnire reusita

va pup cu drag pe toate, voi intra sa vad ce mai faceti dar foarte rar, pana atunci tineti aproape si fiti o familie, pentru mine a contat mult sprijinul vostru.

pupam fara exceptie, va doresc numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

coco sa va traiasca pustiul!
iri Doamne-ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna ziua, dragele mele!
Vin cu vesti de la irilac...tocmai am vb cu ea. Desi inca ametita dupa anestezie,era foarte emotionata si fericita...sunt bine si ea si baietelul ei. Se pare ca a avut 3050gr si 48 de cm. A spus ca i l-a aratat si ei mai devreme si era a de linistit si casca. M-a emotionat foarte tare! Maine a spus ca o sa ma mai sune cand poate sa-mi mai dea detalii. ASTA ESTE UN MESAJ POSTAT DE O FATA LA ODISEIA LUI IRILAC A NOASTRA

BINE AI VENIT BEBE DE IRILAC FELICITARI IUBITA SA ITI TRAIASCA FECIORUL SA VA FACA FERICITI

amalia tsakoniati
9+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

FELICITARI IUBITEI NOASTRE IRI!!!! SA AIBA PARTE NUMAI DE FERICIRE IN NOUA FORMULA! MULTA SANATATE BOBOCULUI!!!

Fetelor, cine urmeaza??

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Tusferi din vechia garda Iri a fost ultima ,e randul noului lot si tu cred ca esti prima din noul lot

amalia tsakoniati
9+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Amalia, eu sunt abia in 20 sapt, mai sunt Smaick, Teli...

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Aidreptate ele cate saptamani or avea?

amalia tsakoniati
9+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Nu stiu, ca nu sunt pe prima pagina...
Mai e si Ivisor inaintea mea, cu vreo 2 sapt.
Smaick, Teli, cand aveti DPN-urile?
Noi aici ne-am obisniut cu vestile reusitelor depline


Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

buna seara tuturor!

am intrat special sa citesc despre IRI si puiul ei
FELICITARI !!! sa creasca mare si sa fie mancacios!
Iri refacere rapida

dupa calculele mele sper ca Alina isi tine deja puiuta in brate
se pregateste Teli aprox 32sapt
Smaick vreo 26sapt
eu 22sapt... Tusferi, Paunas, Noi2..
sper ca n-am uitat pe nimeni
Noapte buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Ivisor felicitari pt bebe ,sa te refaci repede si sa ai laptic pt bebe.Iar bebe mult dorit sa aibe mult noroc in viata sa va umple viata voua numai de bucuri,sunteti niste parinti minunati si D-zeu va dat aceasta mica minune in viata voastra .
Flor meu azi face 4 saptamani,doamne ce trece timpul...nici nu i-mi vine sa cred,deja incepe incet,incet sa gingureasca si se uita tot mai des la o steluta care o are la cos.
Va doresc un weekend frumos

Mergi la inceput