FIV cu Dr. Dragos Albu 72

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ELLAMIA31 spune:

Craciun Fericit tuturor fetelor dragi!
Doamne, astea da sarbatori frumoase, cu atatea vesti bune aici! Nu am mai intrat de o vesnicie sa va salut: felicitari tuturor fetelor ce au reusit si simt bucuria acestui miracol, chiar acum de Sfintele Sarbatori!
Pentru fetele ce isi pun sperantele in anul care vine: sa dea Domnul sa fie un an dintre cele mai bune pentru toate fetele 'albe' si toate dorintele cele bune sa vi se indeplineasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Sarbatori fericite tuturor! Va imbratisez cu drag si va doresc numai bine

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

CRACIUN FERICIIIIT! Va pup, doamne dragi si iertare ca am fost cam "rara" la vedere in ultima vreme, dar sunt pe drumuri si nu ma mai adun odata!
Va iubesc pe toate si ma rog la Mosul si la DD sa va aduca/daruiasca CE VA DORITI VOI MAI MULT SI MAI MULT SI... cat mai curand!



mami de Gabriel
_
9 ani am asteptat o minune, 6 ani am luptat sustinut impotriva infertilitatii; FIV 1 martie 2011 nereusit; FIV 2 cu ICSI noiembrie 2011 reusit (ambele cu dr. D. Albu)... Multumesc, Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Craciun Fericit dragele mele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

La mine nu se opreste sangerarea. Astazi a fost parca mai multicica si e rosu deschis.
Nu ma doare burta, nu am nimic altceva. Imi urmez tratamentul cu diphereline si utrogestan si nu vad nicio schimbare.
Imi trec prin minte o gramada de ganduri printre care si intrebari .
Eu aveam mai multi foliculi si doar din cativa s-au extras ovocitele. Cu ceilalti ce se intampla? Oare nu de la acestia o fi sangerarea asta care tine de pe 23 seara ? Ei nu trebuie sa se elimine daca nu au fost fecundati ?
O speranta tot am caci la mine nici urma de dureri, crampe si altele.
ufff... ce mult mai e pana pe 27 la analiza.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o-baba spune:

capitolul nou va astepata aici

Mergi la inceput