FIV cu Dr. Dragos Albu 72

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Dragele mele va doresc ca diseara Mos Nicolae sa va umple ghetutele cu vesti bune si nu cu nuieluse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

pety ce se vede in eco aia nu cred ca avea cum sa treaca neobservat atatea luni, mai ales la o laparo. stiu ca iti faci o mie de idei, dar pana nu vb si cu mr White sunt doar niste ganduri negre care te macina. sper sa fie un folicul mai naravas, sau un chist cu lichid care a aparut de curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Pety ,eu am oprit fertilizare din cauza unui chist aparut in decursul a citeva zile ,dar era un chist hemoragic ,iar dr White mi-a zis ca se va resorbi odata cu venirea ciclului ,si intradevar asa a fost ,am fost monitorizata si dupa ciclu si sa dus ........este posibil sa fie tot un chist hemoragic si la tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

va pup fetelor si sa stiti ca va citesc zilnic si ma bucur pt fiecare veste buna sperand ca intr-o zi voi putea si eu sa va impartasesc una...
sper ca mos nicolae v-a umplut bocancii azi noapte (mie da, ca am fost cuminte!)


---------------------------------------------
32 ani, nici o sarcina in 2 ani, endometrioza, laparoscopie in oct 2012 pt clipsarea unei trompe (hidrosalpinx)
dar in 2013 voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

Ziua buna fete ''albe'',a venit Mosu'?,si eu am fost cuminte:)...fete,am si eu o ''problema'',dl.dr.e si Nicolae sau am ''vazut'' dublu?stie cineva ca vreau sa-l felicit,multam fete,pe 12 la 16.30 sunt postata la MMF,cine ma tine de manuta?
fetele ''albe'',La multi ani Nicolae la fem.si masculin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

neata fetele si sper ca Mos Nicolae nu a uitat adresa voastra:)La multi ani pentru toate fetele ce isi sarbatoresc astazi ziua de nume !!!

Multumesc de raspunsuri in ceea ce priveste problema mea"chistul".
Nu stiu daca doctora s-a inselat dar stiu sigur ca a masurat ceva ce avea 4 cm.Astazi ajung la Dr.White si sper sa ma lamureasca pentru ca daca intr-adevar e chist,mi-e greu sa cred ca nu l-a vazut dupa o laparoscopie facuta recent si ma mai gandesc ca un folicul nu ajunge la 4 cm.Ma mai gandesc ca un chist de 4 cm nu ajuns la dimensiunea sta intr-o luna(daca e chist).O sa va povestesc maine ce mi-a zis doc.
Va poop si va doresc o super zi!!!!!!


sarcina oprita din evolutie la 5 saptamani
o trompa clipsata, una permeabila
incercam sa obtinem o sarcina natural pana in ianuarie
mutantica cu MTHFR HETEROZIGOTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Neatza domnite dragi

Sper ca a venit Mosul si va umplut ghetutele cu bunatati si nu cu nuieluse:

Da asa este, dr.White este si Nicolae.


Va pup pe toate si va doresc o zi superba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

neata fetelor,

LA MULTI ANI tuturor ce poarta numele de Nicolae.

fie ca aceasta zi sa ne poarte noroc. astazi la ora 16.00 am embriotransferul. asteptam sa mai imi trimita Lucia un mail sau un sms sa-mi spuna ce imi mai fac embrionasii.

va pup pe toate si acveti grija de voi. pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

La multi ani celor ce poarta numele de Nicoleta /Nicolae , dr.White

Andra succes astazi ,i-ti tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

andraDoamne ajuta!!!!!pe la 15.30 ajung si eu la dr.white,sa imi faci cu ochiul:):) sa iti aduca embrioni lipiciosi!tin pumnii

sarcina oprita din evolutie la 5 saptamani
o trompa clipsata, una permeabila
incercam sa obtinem o sarcina natural pana in ianuarie
mutantica cu MTHFR HETEROZIGOTE

Mergi la inceput